Трактор Віка• 22 октября 2023

Війна це бізнес?

Як ви думаєте, коли закінчиться цей весь треш, що зараз відбувається? З кожним днем все більше і більше відкриваються на це все очі. Просто вже доходить до якогось відчаю і стає страшно, а що ж буде далі? Спочатку все було так класно, обіцянки влади на скоршу Перемогу, контрнаступ, допомога з Заходу, підняття загального духу. А зараз що???? (особисто в моєму місті) гроші пиз**ь на кожному кроці, оці непотрібні зараз дороги, бруківку кладуть, ставлять якісь незрозумілі бомбосховища чи як вони кажуть «модульні укриття» (де поміщається 20 чоловік від сили) за всі гроші світу, мільйони на баскетбольні команди, концерти, художні фільми, ну як так? Коли все зараз має йти на армію? А оці гуляння в Львові, панівство чинів, оцей треш на кожному кроці?
Вже просто немає сил, якийсь відчай. Ви ж розумієте, що таке може бути і 5,10,20 років? Якщо це вигідно! А що нам робити, простим людям?
ввв45• 22 октября 2023
бідкайтесь та пішіть тут самі. фу на ваше виховання

автор Elena1823 • 22 октября 2023
Ответ дляввв45
Згиньте
автор Elena1823 • 22 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Я вас прошу, на 0 он не будет.
В самом худшем случае он будет во Львове получать за,но без возможности выезда из страны
А ви з вами особисто знайомі чи як ви визначаєте де хто воює? Чи ви по своєму чоловіку судите?
Ольчик1998• 22 октября 2023
Ответ дляTeonaa
ВІН воює за вас, за близьких , може за землю.
А от на практиці що виявиться, я от, наприклад, не дуже ясно розумію
За землю? Так як можна за неї воювати? вона нам не належить
автор Elena1823 • 22 октября 2023
Ответ дляМиззери
Автор , мне больше всего и обидно за тех кто на фронте и их близких
Такая несправедливость
Дякую, приємно, що ще є адекватні люди в цій країні
автор Elena1823 • 22 октября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Самый минимум в рамках закона - создать петицию. Люди подпишут, в СМИ увидят недовольство и что-то начнут делать с этим. Вы думаете почему женский призыв не прокатил? Потому что люди возмутились и петиций было миллион, вот и отменили. А еще много чего отменили из того что хотели вводить, благодаря петициям
Петіцію про що?
Не пизді*** гроші на бруківку, не кладіть асфальт, не ставте модульні укриття?
Міняємо владу докорінно? Чи як ця петиція має виглядати?
Мимо_шла• 22 октября 2023
Ответ дляElena1823
Я знаю, что такие как жених с тортом за 100 тысяч не служат на 0
Teonaa• 22 октября 2023
Ответ дляОльчик1998
Ну є ж ідейні, назвем це так
Чумачечая Весна• 23 октября 2023
Ответ дляElena1823
Тому що це нагальна проблема і про це треба говорити
Бо я бачу, що вас це не дуже торкається
Нашей семьи это коснулось более чем, и не один раз…

Чумачечая Весна• 23 октября 2023
Ответ дляElena1823
Петіцію про що?
Такие петицию есть, но их никто не подписывает, вопрос почему? Потому что лень людям даже это сделать
Krasivaja_ja• 23 октября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Мені страшно, що ж буде далі
Дадуть нам пожити чи ні
Проголосуйте за раз за зеленого і таке буде ще 5 років
Lenusikkuz• 23 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
А как вы хотели? За все в этой жизни нужно платить. Вы ж молчали и терпели все бесчинства,делали вид,что вас это не коснется,»моя хата скраю»,а вышло вот так….
А ви не мовчали? Напишіть про свої особисті досягнення в боротьбі з беззаконням і корупцією?
Lenusikkuz• 23 октября 2023
Ответ дляElena1823
А що я можу зробити? Не підкажете?
В цю суботу збираються мітинги якраз проти розкрадання бюджетних коштів, які мають йти на війну, в усіх містах України - ви можете сходити. Я також планую піти
genteestupida• 23 октября 2023
Ответ дляввв45
вже догулявся , вручили повестку
Пиар акция ))) вместе с Ляшко воевать будет и его охраной .. ((
Соната любви• 23 октября 2023
да, война это бизнес и перераспределение геополитического влияния.
миром правят деньги.
kotelok1512• 23 октября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
При чому тут Зеленський,якщо проблема в людях у всіх установах?Є за кого голосувати?Чисто теоретично,зміна влади і що????Нова влада буде красти і тд,розбазарять,те що залишилося.
Missdior_22• 23 октября 2023
Ответ дляkotelok1512
хуже чем при зеленском еще никогда не жилось, я думаю. Мои первые выборы припали на 2019 год и у меня до сих пор шок от того,кто его выбрал.