Смайликівна• Изменено 23 октября 2023
Ваші чоловіки, з якими ви зустрічаєтеся, роблять
Вам подарунки? От ви зустрічаєтеся 7-8 міс. Стосунки серйозні, в коханні признався. Коли десь ходимо, то піклується- двері відчиняє, одяг допомагає одягнути...Але подарунків нуль. Влітку ще якісь ромашки дарував...Грошей не дає, я не прошу. На цьому етапі я далі не рухаюсь у стосунках, бо якщо чоловік не вкладається в жінку, то сенсу йти за нього заміж нема. Він розраховує на сім´ю, але за гроші мені казати якось соромно. Ходили пару разв кіно, в театр. Ну таке.
Які подарунки вам роблять?
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Квіти і всякі дрібниці були на кожному побаченні.Через місяць подарував 13про макс, це тоді був самий новий. Налаштований був серйозно, через 2 міс покликав заміж
Він теж про сім´ю гоаорить. Я відмовчуюсь.бо все купую сама.хоча зп в мене мала. Про пальто мріяла- назбирала на гарне і якісне. Хочу годинника - розумію.що буду сама собі купувати. Від цього якось сумно. Фін.підтримки нуль
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Тю, не буде з того діла
Все купую собі сама. Дуже хотіла нові сережки..пішла сама купила. Пальто сама. Годинника хочу -теж сама певно купувати буду. Якась херня
Працівниця року• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Тоді не витрачайте на нього час. Вам вже це не влаштовує, а що буде коли побут почнеться? Це ваш єдиний шанс?
Дивіться на свої можливості, якщо звертають увагу достойні чоловіки, то рухайтесь далі
Семенівни сусідка• 23 октября 2023
Нащо витрачати блін свій час тоді?) дзвоните і кажете, що дуже хочете сумочку чи черевики, але коштів ніяк не вистачає. Або на спорт зал. Просите десь 2-3 тис і дивитесь. Якщо жлоб, одразу стане ясно. Якщо не жлоб, але щас нема фінансів, то скаже, що зараз нема фінансів, але в кінці місяця буде зп і тоді дасть. Запамʼятовуйте коли у нього день зп і ставте нагадування.
Мені нічого крім квітів і розваг не дарував. Я вирішила перевірити на жлобство і попросила гроші на сукню. Дав. Потім попросила гроші на фітнес. Дав. Потім вже жили разом, попросила на відпочинок. Трохи почекали, він назбирав і ми поїхали. Мені було 30, йому 38. Все гуд, в цілому ми одружилися. Але не через подарунки, а тому, що він хороший чоловік. Хороший і не жадібний))
Сиреневенькая• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
С деньгами не очень. Работает. Хочет менять..открыть свое дело. Оно ранее было. Я жду каких-то изменений. Пока их нет. И я притормозила .
Это ж ваша тема уже была здесь? Про мужчину, который всем вас устраивает, но мало зарабатывает и не дарит подарки? Вы ещё писали, что у него раньше была сеть мастерских по ремонту техники?
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ні.я пишу вперше.може, хтось зі схожою темою був.
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А як щодо почуттів? Вам з ним легко? Ваша людина?
Так, мені з ним комфортно. Але в мене кохання стоїть на одній сходмнці з фінансами. Коли в тебе геть не вкладаються, то яке кохання? Не 16р.же
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Не все вимірюється грошима. Ви ж наче доросла жінка, маєте знати
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Просила влітку один раз. Дав у 2 заходи. Небагато..2 тис просила. Більше не хочу просити.
Працівниця року• 23 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та толку з тих почуттів, коли чоловік не старається зробити приємне? Ніхто ж про круті подарунки не говорить, хоч би он пальто купити. Бажання зробити жінку щасливою має бути на першому місці
Семенівни сусідка• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну якщо не хочете просити, то доведеться все самій купувати )) іншого вам з цим чоловіком не дано
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Знаю. Але я вже доросла і знаю.що коли ти все сама тянеш.то зіба почуваєш себе жінкою? Коли нема грошей ні на що, і все від пальто до парфумів купуєш собі сама...хіба млжна відчувати себе захищеною? Фін.стабільність це чимало.
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Так отож. Все сама.
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Люблять не за щось, люблять просто так. І часто жінки кохають чоловіків, для яких зробити жінку щасливою взагалі немає в списку, як опції. І кохають, бо серцю не накажеш любити того, хто купив тобі пальто
Замріяна• 23 октября 2023
Мой пока еще муж, всегда дарил подарки. На этапе встречаний нищими студентами, оплачивал мне маршрутки и баловал по мере своих возможностей. Чем было больше денег, тем больше баловал. Да и сейчас, развелись по моей инициативе, но он мне помогает и покупает вкусняшки. Нынешний мужчина тратился на рестораны, совместные поездки как по стране так и заграницу. Подарков как таковых не было. Даже на др он просто отвез в ресторан. Было неприятно, а потом я поняла, что он все еще колебался продолжать ли отношения. Сейчас уже да понемногу. Не бриллианты и айфоны, но белье, парфюмы, деньги и детям моим по мелочи. Но когда общались о будущем сосуществовании то речь шла о 50/50. Ну посмотрим)))
Працівниця року• 23 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Теоретично воно так. Але в шалаші раю нема
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Все трохи складніше. Гроші можна і самій заробити, а от знайти когось для серця, особливо в дорослому віці, це удача
Бабуся мороз• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Він уникає розмов про фінанси. Говорить про все..але не про них.
Погано
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Тут доросла, здорова і самостійна жінка, яка умовно кажучи, хоче на ручки
Жена аллигатора• 23 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Жлоб схоже я таке не люблю
По молодості допускала, потім ні.
Мій чоловік не фонтан щедрості, але нормою вважає подарунки кілька разів у рік.
Авто на мене записав, квартиру
По молодості допускала, потім ні.
Авто на мене записав, квартиру
що значить записав, якщо в шлюбі 50/50?
Chaterbox• 23 октября 2023
Ви його не кохаєте. Бо як любов проруч з фінансами то це не любов. До речі, маєте право. Бо не всі шукають шалене кохання. По вашому хлопцю видно, що він не заможний. Практичний, так, і квартиру знімає, і машину ремонтує. Але, певно, грошей не вистачає на подарунки. Ви навіть приблизно не знаєте його дохід? До речі, не в грошах щастя. Але якщо ви націлені на заможного чоловіка, щоб робив подарунки, мабуть, тут не той випадок. Як будете знати його дохід приблизний, тоді зрозумієте, що скоріше за все нема з чого подарунки робити. Скільки коштує годинник, про яку суму йдеться?
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
що значить записав, якщо в шлюбі 50/50?
Напевно, пані десь закордоном
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я люблю за вчинки чоловічі. Жінки які кохають прлсто так - часто голі.босі і просоволосі. Чоловіка я вважаю треба любити за його чоловічі вчинки і намагання і бажання зробити тебе щасливою. Рай в шалаші то казочки для 16-20 р. Жінка вибирає стабільнімть у завтр.дні. а коли ти все сама.то яка стабільність і підтримка?
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляChaterbox
Ні.не на заможного. Але на такого.щоя я була впевнена.що якщо шо мені дадуть гроші на стоматолога. Ане жити в парі і все сама і купувати. І збирати. І оплачувати. І коли геть така скрута то яка сім´я? Зчоловіком має бути легше і впевненіше..
Смайликівна
• 23 октября 2023
Ответ дляChaterbox
До 5 тис грн. Класмичний до 7тис
Мадам Тю-лю-лю• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Тобто вашу любов треба купити, завоювати і заслужити, так?
Chaterbox• 23 октября 2023
Ответ дляСмайликівна
Ви за час стосунків не визначили, яка у нього зп? Спитайте прямо. Яка зп, яка оренда, як він бачить подальші стосунки, що думає з приводу подарунків? Говоріть прямо. Без натяків. Бо ви вже дорослі. Може, щось проясниться. Чоловіки не вміють читати думки.