Советничаю тут• 23 октября 2023

Какую дозу омеги выбрать?

Для максимальной эффективности, посоветуйте пожалуйста
Natal_ka91• 23 октября 2023
Я беру від California gold nutrition Premium Fish oil, там дозування 2 шт/день, так і приймаю. Ефект поступовий,але чуда від омега не чекайте.
автор Советничаю тут • 23 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Я приймала їх, там маленьке дозування тому ефекту майже немає
Всех анонимов аноним• 23 октября 2023
Моя косметолог з вищим медичним радить все брати з їжі. Нічого організм з пігулок не візьме.
Омега з скумбріїї через день,колаген з холодцю, і т.
Уже багато років так роблю, працює
ПолБатона• 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
Ну и зачем Вы здесь это пишите? Вдруг они прочитают и покупать бады перестанут в аптеках. Сколько прибыли потеряют… ну вы даете. Еще скажите что протеин это белок который в курице, так они протеиновые смеси покупать перестанут. Ну вы вообще
Намазюкана нішою• 23 октября 2023
Від омеги без амінокислот не буде ніякої користі. То ж часто справа не у кількості, а у засвоюваності. А цікаво, як ви очікуєте побачити результат прийому? Як його оцінити ’на око’?
ЗдесяЯ• 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
А з якої їжі брати вітамін Д?
Клептоманка• 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
Щоб з їжі добирати всі вітаміни і мінерали, то треба їсти відрами. Ще скажіть, що дефіциту вітаміну Д у вас немає, добираєте з сонця 🤣.
Плакулька• 23 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
їх окремо приймати, які7
Заюшка_хозяюшка• 23 октября 2023
Омега Доппелгерц 800 1 шт/день
Сусановна• 23 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Их чтобы набрать достаточное количество надо по 5-6 принимать))
Сусановна• 23 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Мне Спортс ресерч нравится, там самая высокая концентрация на 1 капсулу, но ДХА маловато(( докупаю отдельно. Ещё мне биотин понравился от этого же бренда, эффект есть.
ЛісАпетная• 23 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Не перестанем не переживайте)
Анчо Ус• 23 октября 2023
https://ua.iherb.com/pr/sports-research-omega-3-fi...
Безпорадна Кроко• 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
Ну, вірно.
Але мені особисто дуже допомагає кінська доза вітаміну С (1000 мг за раз) коли хворію. Апельсинами чи смородиною не набираю достатньо.
Намазюкана нішою• 23 октября 2023
Ответ дляПлакулька
їх окремо приймати, які7
Я оце перечитала, яку я хєрь написала зутречка. Вибачаюся. Не амінокислоти а антиоксиданти. Так, разом, будь-які, доступі кишені.
Анчо Ус• 23 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
та і зараз теж
Намазюкана нішою• 23 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
та і зараз теж
Ну, чому ж?
ЯблокоРаздора• 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
Жесть)
автор Советничаю тут • 23 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Приймаю амінокислоти також
автор Советничаю тут • 23 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну, вірно.
Який ефект?
автор Советничаю тут • 23 октября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Уже багато років так роблю, працює
І як ви це собі уявляєте? Хіба ви кожен день будете їсти холодець чи скумбрію? Для того щоб був ефект потрібно вживати це майже кожен день, ніхто таким займатись не буде
Всех анонимов аноним• 23 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Треба регулярно. Я варю холодець раз в 2 тижні, їм тиждень, тиждень перерва
Безпорадна Кроко• 23 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Який ефект?
Зникли ознаки ГРВІ за 2 дні
Безпорадна Кроко• 23 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
А автор відповіла, що таки приймає амінокислоти!!! 😅