Так пише генерал СВР.
Божечку,аби це була правда!
diamond_shop• 23 октября 2023
Ответ дляwer-inn
А кто то Соловья смотрит, он обещал что до НГ всё, по моему Соловей и Генерал СВР одно и тоже. Вы ему верите?
він до кінця жовтня обіцяв що хуйло здохне, ну то й що
Anjutka-Anjuta• 23 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Та вони з нього скоріш франкенштейна зроблять. Вшиють чуже серце, вставлять чужі нирки)) щоб «тушка» існувала
А мама осталась одна
Мама привела колдуна
Он ударил в тамтам и Билли встал и пошёл
Даже мертвый негр услышал тамтам и пошёл
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Зомби тоже могут, могут играть в баскетбол
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Мама привела колдуна
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Ответ дляAnjutka-Anjuta
А мама осталась одна
Мама привела колдуна
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Мама привела колдуна
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Нє, ну просто якщо вони безпринципні та лживі, то ім хіба нужен путлєр? Ну нового посадили б, такого самого. А цього діда б вже відпустили. Чого вони за нього вчепилися просто..
Ответ дляAnjutka-Anjuta
А мама осталась одна
Мама привела колдуна
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Мама привела колдуна
Ну и что, что зомби
Зато он встал и пошёл
Ай-я-я-яй! Убили негра
Убили негра. Убили
Ай-я-я-яй! А потом воскресили)))))))))
Таке враження що на ньому одному все ( що все доречі?) тримається
emerald_88• 23 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ви хоч колись підручник з історії читали? Війна закінчилася не через смерть Гітлера, а Гітлер закінчився через програш війни і війська антигітлерівської коаліції, що стояли вже в Берліні...
Відкрили Америку
Я про те, що вже стало відомо, що Гітлер насправді не застрелився, а спокійно собі доживав до старості. Але офіційно - був мертвий.
Так і з цим буде: не важливо жива чи не жива та людина, але коли объявлять, що його нема - це буде значити не його кончину як організму, а кінець режиму.
Ответ дляМанула
До прогнозів Солов´я в цілому ставлюся скептично, але пару років до 2022-го року, він казав про плани х**ла на повномасштабний напад на Україну ...
Про це всі кому не лінь говорили, але мало хто хотів чути. Хто серйозно ставиться до історії той бачив цю очевидність.
Ответ дляLor111etta
Якби ми контрнаступ не затягнули,то так і було б.
А не мали чим воювати,озброєння нам обіучли і не дали
То треба було Вам особисто очолити контрнаступ ;)
Ми багато чого затягнули/протягнули. І комуняк купу років у владу і той всратий бісовий патріархат. Логічна і справедлива розпла а кров´ю. Нажаль, кров´ю найкращих.
Ответ для4мама
Чого наступ?
Я з самого початку і Кравчука могла б замінити)