Так пише генерал СВР.
Божечку,аби це була правда!
Ответ дляLor111etta
Якби ми контрнаступ не затягнули,то так і було б.
А не мали чим воювати,озброєння нам обіучли і не дали
З чим контрнаступ робити потрібно було в перші дні військовим. Я з Харкова і знаю тих, хто був на передовій в перші дні там. Вы знаєте, що в них зброї не вистачало навіть? Знайомий брав в друзів зброю 🤦♀️
Ніхто пе давав і не дасть таку кількість озброєння,бо ця війна вигадна усім, крім нас.
Ответ дляЧашечка кофе
Без паніки вище вже писала
А посыл один - не надо ничего делать с россией и путиным, не надо свергать власть, разрывать экономические отношения и тд, путин же скоро в мавзолей отправится, потерпите.
Ну так он же дал конкретный срок, до конца осени, дальше как ?
Чашечка кофе• 23 октября 2023
Ответ дляwer-inn
Ну и кто им верил?
Питання не про віру. А про якусь ’ інсайдерську інформацію’
Чашечка кофе• 23 октября 2023
Ответ дляwer-inn
Ну посмотрим, не долго осталось.
’Генерал’ путіна ховає з 2020 року і що?
Без_паніки• 23 октября 2023
Ответ дляwer-inn
Ну и кому такой посыл адресован ? ООН? НАТО? Смешно
ок, а кому вы думаете это адресовано?
Украинцам, которых надо поддержать и дать надежду?)
Эти слухи распространяют еще с одной целью: если путин умрет, то никто в это особо не поверит, потому что он умирал и так каждые полгода. Как и Кадыров. А может он уже и того. Но такие новости уже столько раз вкидывались, что никто серьезно их не воспринимает.
Это обычная дезинформация, или кто-то набивает себе рейтинг. Про смерть путина говорит только соловей и еще одна дама, не помню как ее.
Это их поприще. Больше такой секретной инфо никто не владеет.
Чашечка кофе• 23 октября 2023
Ответ дляМанула
До прогнозів Солов´я в цілому ставлюся скептично, але пару років до 2022-го року, він казав про плани х**ла на повномасштабний напад на Україну ...
Так багато казали про це
emerald_88• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Ну будет правда, и что, война закончится по вашему
У него столько двойников, что когда официально объявят, что он сдох, то это и будет значить конец войны. Как и с Гитлером было. Т.е. не кончина его как индивида важна, а именно проэкт ’путин’ чтоб закончился
Ответ дляПавела
Ви про це? Цей канал, як дешевий роман у м´якій палітурці.
Все має свій початок і кінець.
Розв*язка буде незабаром.
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Нет, так не будет.
Fotografkiev• 23 октября 2023
Ответ дляLor111etta
Навпаки.
Час покаже.
Вже не довго
Час покаже.
Вже не довго
Я це вже чую рік мінімум
Чашечка кофе• 23 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Ви хоч колись підручник з історії читали? Війна закінчилася не через смерть Гітлера, а Гітлер закінчився через програш війни і війська антигітлерівської коаліції, що стояли вже в Берліні...
Fotografkiev• 23 октября 2023
Ответ дляМанула
Що тут такого? З 2014го року той напад можна було чекати. Це було тільки питання часу
Ответ дляЧашечка кофе
Без паніки вище вже писала
Тобто,дія санкцій їм фіолетово?
Ответ для4мама
Це змінить генотип 140 міліонів дегенератів?
Там мало хто слухає солов*я.
Бояться
Ответ дляБез_паніки
ок, а кому вы думаете это адресовано?
Наша розвідка теж писала про хворобу Пу
Без_паніки• 23 октября 2023
Ответ дляLor111etta
Наша розвідка теж писала про хворобу Пу
так це правда, він дійсно може бути хворий, цьому упирю вже 70 років.
Але він так ще 20 років може крові з нас пити, враховуючи досягнення сучасної медицини.
antoninalav• 23 октября 2023
Люди, ніхто не вічний. Рано чи пізно його не стане. Сталін теж катюгою був.
Але росіяни лишаються, а вони без вождя не можуть і вони наші сусіди, і у них час від часу буде сталін-путін. Та й українці полюбляють ходити по колу та по граблях. І важко так від цього всього((( Просто хочеться заховати своїх синів…
Люсильда.ua• 23 октября 2023
Ответ дляLor111etta
Справжнього.
Справжнього давно немає серед живих. Того, в якого дружина Людмила була і дві дочки. Це нам демострують кількох клонів більше 10 років.
Чумачечая Весна• 23 октября 2023
Сердце можно и искусственное с моторчиком сделать, главное мозг… человек жив, пока жив мозг