Я тут Живу• 23 октября 2023

Відгук про Ескулаб

Я вже 6 років живу за кордоном у Італії і скажу що якість і сервіс української медицини на багато краща ніж за кордоном. Минулого тижня я приїхала додому і мені потрібно було здати аналізи. Найближча лабораторія була Ескулаб, я подзвонила, щоб записатись, а мені сказали що записуватись не потрібно. Наступного дня прийшла в лабораторію і без черги швидко здала аналізи. Я не можу передати яким було моє здивування коли частина результатів прийшла на пошту вже ввечері, а інші наступного дня.
Щоб здати ті самі аналізи в Італії мені треба було два тижні! Перше записатись щоб здати, прийти здати, прийти забрати, а про результати на електронну пошту там і не чули.

Дуже задоволена обслуговуванням у Ескулаб. І також хотіла б дізнатися, які ще хороші лабораторії є в Україні в Києві? Я планую повернутися і хочу знати куди можна піти ще, бо в Ескулаб на жаль не було того дослідження що мені треба.
dulenok• 23 октября 2023
Удалено администрацией...

Крошечка-хаврошечка• 23 октября 2023
Хах, есть такое дело))
Из популярных ещё есть Дила и Синево, я люблю Дилу, но хожу, куда удобнее и выгоднее)
Я вам больше скажу, пошёл сделал мрт, а вечером уже заключение на почте будет
Застряла• 23 октября 2023
діла,ще є сінево
Крошечка-хаврошечка• 23 октября 2023
А у вас ещё и ножки красивые))
Единорог помог• 23 октября 2023
Прийшов чоловік на днях від сімейного, та назначила йому аналізи не дуже потрібні в Ескулаб, ну я зрозуміла, що в Ескулабі справи не дуже, то вони вирішили різними способами приваблювати клієнтів.
Мелочунь• 23 октября 2023
Ха, а в Германии анализы по направлению от врача, и результат приходит врачу, а не пациенту. На просьбу дать пациенту, ответ - не дадим, он не врач.
Дила, Синево, Днипролаб, УЛДЦ.
Почемучечка• 23 октября 2023
Дила
Крошечка-хаврошечка• 23 октября 2023
Ответ дляМелочунь
Дила, Синево, Днипролаб, УЛДЦ.
Да, я была очень удивлена, что анализы не дают в руки
автор Я тут Живу • 23 октября 2023
Дякую за відповіді візьму Ділу і Сінево на озброєння.

Залізна тьотя• 23 октября 2023
Мне больше нравится Синево..
Не любовница• 23 октября 2023
Сінево хороша лабораторія - теж швидко все роблять і можна онлайн оформити усе
Ms. Android• 23 октября 2023
Рекомендую сінево
Ананомчикус• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Бачу я не одна така, а це активно практикується, щоб направляли туди за своїм направленням за грошики..
Пацан к успеху шел• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
У Львові таке на кожному кроці. Всі в Ескулаб пруть😬
Сама вумна тутички• 23 октября 2023
Я теж постійно в Ескулаб або Ділу ходжу. Бачу Ділу вам тут вже радили.
Крайня невістка• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
В тій же сінево і ділі то саме, на що сімейний що гінеколог мене до них на своїх направленнях слали.. Добре що в 21 столітті живемо і можна самій обирати якій лабораторії довіряти і в яку йти
автор Я тут Живу • 23 октября 2023
Всім ще раз дякую за відповіді. Для себе рішення прийняла.