Кашпо• 23 октября 2023
Чоловік підцепив якусь заразу, що це може бути?
Сильный розлад шлунку, морозить, піднялася невисока температура, каже відчуває оніміння пальців на руках.. що це за фігню він підцепив і що було краще випити?
ДелиВерка• 23 октября 2023
Боже, думала речь о букете
Без терапевта такой набор никто заочно не подскажет. Пусть запишется к семейному хотя бы
Летюча помилка• 23 октября 2023
Какой то кишечный вирус. Их много. Что что, ентеросгель как минимум. Много пить жидкости
Стрекозей• 23 октября 2023
Та і ковід може бути, проявляється як завгодно. Без аналізів гадання на кавовій гущі
Слава Українi• 23 октября 2023
Плюсую за ніфуркоксазид, тільки його часто треба пити протягом дня,гляньте інструкцію.І правильно підказали що йому зразу треба взяти 2шт
мистерЛяпсус• 23 октября 2023
Еетеровірус, зараз школи і садочки масово хворіють. Спочатку сильно болить горло, потім пару днів кишечного розладу, в декого рвота. Іноді спочатку кишечне, потім горло.
Багато пити, збивати темп. від 38.5, за тиждень пройде.
Простоваля• 23 октября 2023
Ми таким хворіємо.. в мене просто нудота була, і розклад . У чоловіка все теж саме+ темпа.. сьогодні 2 день. Вже краще. Пили атоксіл
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
3 дні тому думала травонулася,так жорстко що майже відїхала,холодний піт виступив,руки потерпли,діарея страшна,а перед цим і горло і ніс заклало,старший син через 2 дні теж діарею дістав,а кашляв весь вечір,сьогодні перестав,якесь дивне і горло і живіт,без температури,допоміг ніфурорксазид.
Кашпо
• 23 октября 2023
Та нічого взагалі не було вдень, а на вечір оце напало таке ...((
Ніфуроксазід випив пару годин тому 2 шт
Наколотила ось ще атоксілу ще
Ніфуроксазід випив пару годин тому 2 шт
Наколотила ось ще атоксілу ще
Кашпо
• 23 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Оце щось дуже схоже, правда горло каже не болить, поки що.. ..
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
Воно ніби мене не болить,але дискомфорт,є першіння,сьогодні 3 день то сильно болить жовчний і підшлункова ,місячні на тиждень скоріше почались,такого роками не було,я з меншим була у лікарні думаю може набралася чогось
Цирк на дроті• 23 октября 2023
Я незнаю, скількі цієї зарази ходить, я не пам’ятаю, щоб так хворіла за минулі роки, вже боюся відпускати малого до школи, тягне звідціля все підряд. І сам хворіє і ми за ним по черзі
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Аналогічно!
Кашпо
• 23 октября 2023
Ответ дляДелиВерка
Боже, думала речь о букете
Ого, ви відразу так
Кашпо
• 23 октября 2023
Ответ дляДелиВерка
Боже, думала речь о букете
До сімейного в такому стані як сьогодні не варіант... Він туди не встигне дійти сухим ))
Цирк на дроті• 23 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
І я подібним перехворіла, тількі без діарії, але з страшенною рвотою, холодним потом, я на ноги піднятися не могла, мене так паморочило. З температурою і в цей де день почалися місячні, передчасно, завжди стабільний.
Може співпадіння.