Доктор Хаос• 23 октября 2023
Що то за коридор затемнень зараз
Стала вразлива, плаксива, посипались різні проблеми, одне вирішила, інше вилізло, Слава Богу все вирішується, але я щось багато хвилююся
Десь поділась моя стресостійкість
Из Виа-гры• 23 октября 2023
Аналогично. Не знаю когда конец, но месяц уже сто то не то. А ведь я обычно радостная оптимистка. Но не сейчас….
Доктор Хаос
• 23 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ще й так сприймаю, плакати можу
Бажаю вам щоб все налагодилось та були позивні події і гарний настрій
Из Виа-гры• 23 октября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ще й так сприймаю, плакати можу
И вам. 😘
Доктор Хаос
• 23 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Я з вами. І дитину малу ковбасить. Я сьогодні розревілася просто тому що втомилася і не виспалася, для мене таке взагалі не характерно. Пожалілася чоловіку, він пожалів і розказав анекдот:
’-Що це там смердить?
-Це мама вигоріла’
’-Що це там смердить?
-Це мама вигоріла’
Підтримав чоловік )))
І у вас нехай все налагодиться 🤗🙌
Доктор Хаос
• 24 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Вам здоровьем своим нужно заняться
А не в коридоры верить
Що ви це взяли?