Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2023
Як вам такий стиль від англійок?
На ютубі є канал, де просто знімають нічні прогулянки на вулицях різних міст у поточний період. Здивував контраст, що дівчата так розкуто одягнуті, а чоловіки вже в куртках ходять і більш стримано одягнуті, і якось ії набагато менше на вулицях. А як вам їз стиль, зі смаком одягаються?
Перша на селі• 24 октября 2023
Британські діти всю зиму до школи ходять у гольфах, хочь хлопці, хочь дівчата, а в домівках у них не тепло, то вони по іншому сприймають температуру, не мерзнуть, і климат м´якший, так що їм можна. Гарні дівчата,чому б і ні
Мексиканочка• 24 октября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Все такие упитанные. Но при этом красивые, сочные девушки. Завидую им. Они могут быть собой, одевать что хотят. Я всю жизнь, до 35 лет считала себя жирной. А сейчас в ЕС я оказывается нормальная, и даже не старая как у нас. А для многих даже худая.
Это прекрасно. Украинское общество, очень, очень токсичное😢
100% згодна з Вами !!! Я дивлюсь як пенсіонери відпочивають і насолоджуються життям за кордоном ,мені так маму стало шкода 😔 хто там сумує за советским щастям хай пердоліт в рашу 🤢!!! Тупориле советский союз зі своїми стереотипами
Скоро_вчера• 24 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви в якому місті? Ми в Йорку
Честер. Кажуть, Йорк і Честер схожі. Мрію побувати у вашому місті
Варена цибуля• 24 октября 2023
у меня дочка там рядышком. Теперь думаю. как она воспринимает эти тусы. Надеюсь не примет как пример для подражания
Эскиз бесконечности• 24 октября 2023
Міні спідниці вже не в моді давно, якщо не помиляюсь. Та і в обтяжку наряджатись також. Оверсайз наше все😁
Пасхальний тролік• 24 октября 2023
Так англійки одягаються на вечірки, дискотеки та ін. Вдень одягаються дуже просто і без мейків, але зараз дуже полюбляють нарощенні вії з ефектом не меньше 3 D. І так, коли вже холодно, то вони дуже легенько одягаються, не звично для нас
Слоник-тоник• 24 октября 2023
Прекрасно. Насмотрелась я на них и тоже перестала думать, что одеть, чтоб никто не осудил.
Тут девушки на вечер оделись, а вот подростки могут так ходить когда угодно))
Плекаю думи• 24 октября 2023
Там не все так одеваются, погуглите british chav, обычный стиль англичанок из бедных районов
Не цілуюсь з бодуна• 24 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ну шо б не було, а наших нужно обхаять, да?
В одной теме хают, что наши, одетые как с этого видео, ’телом торгуют’. А как обратная тема, то наши опять виноваты.
Когда из Вас этот комплекс меншовартости выветрится?
Совершенно верно. Так обидно, когда наши с упоением топят наших и себя тоже, в уверенности, что где-то там люди лучше, красивее, умнее. Мы себя и друг друга вечно обесцениваем...((
Оце так цабе• 24 октября 2023
Звичайний вечір п´ятниці. Так було 20 років назад і зараз так. Крем- автозагар кольору апельсину і вперед на диско. Тільки зараз ще доліплюють вії собі самі. Вдень так не ходять. Хоча підлітки теж таке полюбляють і вдень. Як на мене дуже вульгарно. Але можливо вони так розслабляються за тиждень.
Чумацький Шлях• 24 октября 2023
Я живу в Англії, і англійкі десь у клубі чи на святкуванні то капець. Дуже короткі сукні і максимум оголеного тіла у будь-яку погоду, навіть взимку. Оранжева автозасмага. Яскравий макіяж з накладними віями. Коротше кажучи, декілька годин підготовки для того, щоб ввечері набухатися і виглядати як хто зна шо.
Мстящий за Зайца• 24 октября 2023
Ответ дляМексиканочка
А до чого союз і стереотипи, що у наших пенсіонерів немає грошей на розваги і відпочинок? І сумують за союзом лише тутешні троляки, ті що дили при союзі, вже про нього і не згадують.
Банка з медом• 24 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
авиабилет в испанию 12-15 фунтов - не редкость, на выходные летают все подряд.
Это автозагар , в Англии это одно из самых главных косметических средств . Они им обливаются и круглый год ходят желто-оранжевого цвета ,потому что серы никто не знает
Впораюсь зі всим• 24 октября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Подібне прогулянкове відео з нічного Києва)
Наши скромненькие,все стройные-худые,одеты беднее как то и одинаково неброско,серо.Если сравнивать с видио автора.
Впораюсь зі всим• 24 октября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Согласна)Вы там еще девушка,как раз можно замуж выходить,детей заводить)
Оскорбляю всячески• 24 октября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Напиваються сильно, це правда. І не соромляться п´яними і босими гуляти вулицями
Які молодці що не соромляться бути п´яними на вулиці.. оце дійсно досягнення еволюції суспільства
Оскорбляю всячески• 24 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
А уж то, что у половины этих красавиц жирок из под мини торчит, то это секси, этажиевропа. А украинок бы за сантиметр целлюлита загнобили.
Фу, я цього літа відпочивала в Іспанії..не думала що маю настільки консервативні погляди..бля але ці голі жирні тіла на пляжах це щось занадто не здорове.. якось європа мені все менше подобається..
Оскорбляю всячески• 24 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нет. Днем там так никто не одевается. Это, скорее всего, вечер пятницы, когда барышни бухие из баров с голым задом вываливаются, или где-то в районе клубов. Так всегда было. В Британии девки и тетки пьют, как сапожники, одеваются, как... сами видите как, совершенно раскрепощенные и счастливые и все прекрасно создают пары с более сдержанными мужчинами.
Тобто щастя людини в тому щоб напитися в хлам, і посцать та поригать на вулиці
Оскорбляю всячески• 24 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Не перебільшуйте значення слів наших новоспеченних європейок )).. ну хай собі стверджуються наші біженки, обсираючи українське суспільство і прибільшують таки чином своє досягнення, що вони зараз живуть в якомусь провінц європейському містечку..
Але говорити що обсираючи тут українське суспільство, їхні слова мають якийсь ефект чи результат це визнання саме нашої меншовартості)
Милота• 24 октября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
В Милане тоже так ходят, никто с открытым ртом не смотрит. Это у нас люди зашоренные.
Да, у нас общество ещё совковое, недавно в Лавине пара лесби ходила, люди шеи сворачивали
Леді Душка• 24 октября 2023
ой класс, посмотрела видел, круто!молодые веселые.
все такие сиськастые жопастые.
вспомнила как мы лет 10 назад по центру Киева по клубам лазили в нарядах, хохотали свободные и независимые)
сейчас бы моя старшая дочка если бы там жила то же так бы лазила в клуб, тут то я ее гоняю за внешний вид, а то как выйдут красотки в город, все сразу пялятся лезут.
все такие сиськастые жопастые.