Грабля• 24 октября 2023

А вам подобається тренд сивина? скільки фарбування волосся задає мук???

Особливо ,коли потрібно фарбуватися кожну неділю.
Котомафия• 24 октября 2023
Ответ дляКракадэ
тобто всі хто не фарбує волосся від сивини просто недоглянуті і ліниві?
Нет не все конечно. Есть модели, актрисы, которые тоже седину не закрашивают. У них это как и сказано выше - тренд. Но почти всем женщинам, кого я знаю лично, просто лень закрашивать седину и ухаживать за собой тоже нет особого желания. И так сойдёт. Я не вижу в этом ничего страшного - это их желание.
Я не Тролль• 24 октября 2023
Ответ дляВредняжка
Ось вам приклади
А в чому сенс? Волосся так само фарбується, просто в інший колір (сивини). Нічого не маю проти сивини але, якщо її вже відсотків 80% то воно, мабуть, і нічого. Якщо це відсотків 30 на темному волоссі, то виглядає ( особисто мені) неакуратно. Тому і зафарбовую. Але в тому факті, що я її зафарбовую в русявий а не в сивий, не бачу ніякого несприймання віку чи чогось ще. Ну гарнішій мені русявий, та й взагалі теплі колори більше личать.
Точу ляси• 24 октября 2023
Когда люди будут жить без комплексов и не вешать их на других. Естественный процес старения или седых волос, должен приниматься как норма
КоКоКоКоКоКо...• 24 октября 2023
В цьому тренді мені подобається те, що жінки можуть принимати свій вік, а не боятися, що будуть на нього виглядати.

Що вони можуть себе дозволити виглядати ’не сексі’, на деякий смак. Що можуть себе позволити бути не тільки жінкою, єдина цінність якої бути ще сексуально привабливою.
СирОжино пирОжино• 24 октября 2023
Ответ дляRoni-Verona
Моя мама завжди фарбувала сивину а тут втомилась і відпустила, так в неї вона така гарна срібна чиста, що всі питають хто її фарбував.
І у моєї чудовий білий колір з холодним підтоном. І сива вся голова повністю.
Перукарі кажуть: вважайте себе платиновою блондинкою
Вредняжка• 24 октября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Це допомагає відрости свій колір нормально і згладити перехід між натуральним і фарбованим, а не виглядати ось так.
З часом просто зрізаєте фарбоване і по ітогу остається тільки натуральне відросше волосся.
Весела моль• 24 октября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Ага, лучше не следить за собой никак, седеть, заплывать жирком, можно и не мыться уже
До чого сивина до жиру?
Гопница-Советчица• 24 октября 2023
Мені - категорично ні.
Фарбуюсь, швидше тонуюсь у свій природній золотистий колір. Хоча раніше яскраві, насичені тони любила.
Гопница-Советчица• 24 октября 2023
Ответ дляКотомафия
У моєї приятельки ’скляна’ сивина чи як воно. Мало яка фарба бере і не надовго вистачає.
Гопница-Советчица• 24 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Та ніхто не каже, що не норма. Чисте обличчя без мейку також норма.
Але жінки комфортніше себе відчувають хто з легким мейком, хто з бойовим розкрасом. І тд.
І це - також норма.
Фуліганка• 24 октября 2023
Ответ дляВредняжка
Теж почала відрощувати своє натуральне, хоч мені і 32, але вже багатенько сивого. Батьки теж рано посивіли.
Зараз багато в житті і в інсті бачу жінок з нефарбованою і виглядає це нормально. Якщо доглядати за волоссям - то можна з любим кольором виглядати цікаво:)
Ужасно. Реально +20 лет. Я начала седеть с 18. Крашусь постоянно. Привычка
Котомафия• 24 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Значит нужно подбирать краску, которая подходит. может хна\басма
Українська Мрія• 24 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У меня в 25. Надо было не краситься? Как выше писали - ’не гнаться за молодостью’?
надо было делать как считаете нужным)
Ацетилсалициловая кислота• 24 октября 2023
Трохи є сивини, фарбуюсь раз на місяць у свій тон. Немає ніяких мук, пов´язаних із фарбуванням. Люблю час, проведений у дівчинки-колористки, вона дуже класна! Коли буде більше синвини і потрібно буде частіше фарбуватись, просто підлаштую під свій графік та і всі проблеми буде знято.
Гопница-Советчица• 24 октября 2023
Ответ дляКотомафия
Не знаю, я вважаю некоректним роздавати такі поради.
Зробила комплімент, що в неї прикольна меліровка (в неї частина чілки лише така).
Вона й сказала, що це ’скляна’ сивина яка нічим не бореться.
Але вона носить це гарно.
Чумацький Шлях• 24 октября 2023
В прошлом году моя мама умерла и я где то за месяц стала полностью седая. До этого не было ниодного седого волоса, натуральные русые, 37 лет :(
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Ответ дляКотомафия
Хна и басма при стеклянной седине - что мертвому припарки! Только аммиачные краски и окислитель минимум шестерка, а лучше девятка.
Из Виа-гры• 24 октября 2023
Не завжди. Коли рівномірна сивина і красивий відтінок - так, якщо брудний колір і плямами, то ні.
Котомафия• 24 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Але вона носить це гарно.
Так я и не говорю, что вы должны давать ей такие советы. Она может и сама пойти в салон, поговорить с парикмахером , вместе подберут то, что ей надо. А с другой стороны, если ей и с сединой комфортно, то можно ничего не красить.
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Что значит не надолго? Закрашенная стеклянная седина остается окрашенной навсегда. Краски есть для этого стойкие, аммиачные, и сильный окислитель.
TheTarotReader• 24 октября 2023
Не нравится. Мне нравится быть шатенкой. Но свой идеальный оттенок все же пока не нашла.
Партизанка• 24 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Не тільки сивіти, а й старіти жінкам не можна. Дістали вже. Жінка в 35 це вже стара, та навіть 30, а старий пердун в 50-60 це красень і мачо. І жінки цю дурню підтримують, зовсім подуріли.
Так))) І саме цікаве, що жінки дійсно вірять, що, як написано у першому коментарі, вони мусять бути сексуальними. Звичайно, якщо на мене у якогось сивого мачо не встає, то нащо ж мені жити?
Карусель-весель• 24 октября 2023
Ответ дляВредняжка
Для меня это ужасно, просто какой то ужас когда смотрю на эти фото, не могу описать какой, но мне страшно, молодая и седая- вызывает внутренний страх
Сама купляю квіти• 24 октября 2023
на мужчинах обожаю, на женщин нет
TheTarotReader• 24 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Красиво когда много именно светлых седых волос. Такое бывает, но очень редко.
Стрибну в гречку• 24 октября 2023
Ответ дляВредняжка
Жах
Из Виа-гры• 24 октября 2023
Ответ дляTheTarotReader
Так, згодна. В житті таке бачила взагалі тільки один раз, ще й на щільному волоссі, тож було красиво і акуратно.
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Для меня принципиально незакрашенная седина у еще не старых женщин стоит в одном ряду с неопрятным болтанием сиськами без лифчика и ’свободными’ менструациями. И ногами волосатыми. Т.е. вроде как и личное дело человека, но лично мне выглядит маргинальненько.
КоКоКоКоКоКо...• 24 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Особенно на третьем фото. Стоит только представить эту женщину без седины - бомба!
Вона і з сивиною бомба
Я не Тролль• 24 октября 2023
Ответ дляВредняжка
І першій і другій пані до того ще далеко, у них не так багато сивини. Ну і треба розуміти, що їх натуральне волосся не буде таким, як пофарбоване явно дорогим і вмілим колористом.