Смешнюча• 24 октября 2023
Круги и отеки под глазами
Как избавиться? Это нарушение лимфотока? Что с этим делать? Вечно больной и уставший вид. Прошла курс массажа спины и шеи- результата на лице нет, а раньше был… сделала фото и вижу блефаропластика просится (((
Смешнюча
• 24 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Макияж вас освежит.
Ничего страшного прям не вижу.
Макияж освежает, синяки, но рельеф от отеков остается, у меня шейный остеохондроз, из-за него все
Сегодня не целуюсь• 24 октября 2023
успокойте_Меня• 24 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Сколько вам лет? Почки проверяли?
У меня всю жизнь так, еще и кожа очень тонкая под глазами. Почки здоровы
пані Солоха• 24 октября 2023
У мене ще більш виражені впадини/синці під очима. Припухлості як молярна. Уколи не хочу робити, як покращити стан?
Бавовнятий Пупс• 24 октября 2023
Це зміни в обличчі, повязані з розсмоктуванням глибоких жирових пакетів, в результаті чого стає видима звязка (ніби западина) і виділяється маляр (ближче до краю щік). Маляри нічим не приберете і глибокі жирові пакети не відновлюються. Але можна робити біоревіталізацію і обовязково лімфодренаж від застою лімфи. Іноді використовують філери, щоб камуфлювати провал, але це ризик, бо гіалуроновий філер притягує воду і може зробити гірше. Можна спробувати негіалуронові препарати - скульптра, але треба хорошого спеціаліста. Також використовують препарати колагену або колагеностимуляції.
Якщо без втручань, то тільки слідкувати за зменшенням набряків, але кардинально це мало що дає.