Твердая валюта• 24 октября 2023
А микроволновка вредная?
Проголосуйте пожалуйста
Результат:
вже голосів:
35 (74.47%)
Нет
12 (25.53%)
Да
КонФФетОшка• 24 октября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
не высокоэнергетическое, а высокочастотное. у ик-обогревателя мощность большая, а вреда нет, только польза
Високочастотне і високоенергетичне це одне і те ж, і тут мається на увазі енергія фотонів які випромінюються. Потужність джерела випромінювання тут ні до чого.
Бриджит_Фрикандо• 24 октября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
если энергия фотона, согласна, вопросов нет.
Астановитесь• 24 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Беда , когда нет чувства юмора …
Вы правы, поработайте над этим
сЛАдКОежКА• 24 октября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Спасибо
Електро-магнитное излучение, и да, это вредно.
Но в современном мире этого не избежать, такое же поле создают и многие другие приборы. А свч не работает часами. И желательно не стоять возле неё во время работы.
Никакого другого вреда нет
Твердая валюта
• 24 октября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Никакого другого вреда нет
Спасибо, а еда не становиться вредной
КонФФетОшка• 24 октября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Спасибо, а еда не становиться вредной
Від самих хвиль ні. А от від нагріву, це як подивитись. Бо і на газовій плиті можна щось шкідливе приготувати, дуже пережарити олію наприклад, зробити їжу більш жирно. Тому між нагріванням на сковорідці і в мікрохвильовці певно краще таки мікрохвильовка.
Твердая валюта
• 24 октября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую, хочу собі купити, але зупиняли відгуки про шкоду її