Луноходик_Ик• 24 октября 2023
Что для вас беззаботность?
Как вы себе её представляете?
ротцвеники• 24 октября 2023
Когда мама с папой обо всем подумали, а ты себе живешь, ни о чем не паришься.
И так до старости🤣
Тумба-юмба• 24 октября 2023
Це коли ти в сізо, а у тебе на нарах матрац лежить, який коштує, як твої півмашини, чотириразове харчування з елітного ресторану і секс від ескорту вищого класу.
MacOS-ница• 24 октября 2023
Коли не треба турбуватись про наявність чогось, наприклад як добути гроші, або про те як вилікуватись від чогось, або чому він мене не любить, або чому зраджує і ТД. Тобто турбот ніяких взагалі нема, робиш що хочеш - бо вільна як вітер, всі дороги і всі двері відкриті для мене.
Луноходик_Ик
• 24 октября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тобто безтурботність - це особливо в сізо?) 😅😅😅
Дверной_Проем• 24 октября 2023
Ответ дляТумба-юмба
А потом приходят добрые дяди и отжимают у тебя бизнес, потому что могут перевести в камеру, где тебя тихо ширнут заточкой в бок или повесят на решётке.
Кашка-маняшка• 24 октября 2023
Ответ дляMacOS-ница
в психушке короче
Деметра-c3d4• 24 октября 2023
Саме перше це коли є здоров´я, в сім´ї все добре, ходиш на роботу. Живеш звичайним життям.
І ще дуже хочеться щоб до цього всього закінчилася війна.
Тумба-юмба• 24 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А ви переконані, що у тих, хто має досить великий забезпечений матрівень, нема своїх турбот?
MacOS-ница• 24 октября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
в психушке короче
Чому? Наприклад якщо ти багата спадкоємиця то так і живеш. Дочка прокурора, олігарха...я не знаю...
А якщо дочка прибиральниці, тоді і справді хіба що в псіхушці так зможеш жити
Астановитесь• 24 октября 2023
Мне кажется, что до войны я так и жила.
Произошла переоценка ценностей
Дверной_Проем• 24 октября 2023
Беззаботность - это когда ты здоров, счастлив , всем необходимым обеспечен на годы . Но при этом не в тюрьме, а на свободе
VitalinkaGL• 24 октября 2023
Моя жизнь.сейчас.
Пример.
След.неделя каникулы в школе,я тоже дома.
Прислали ваучер детям на 30 паундов,пойду в Теско,на питание(вместо школьного).
Дочку отправила в холидей клаб,оплатила 160 паундов(85% вернет государство).
И так во всем.Голова ,с момента приезда в Англию,ни за что не болит.
Хоть 3 года поживу как в детстве)
Пример.
Хоть 3 года поживу как в детстве)
Кашка-маняшка• 24 октября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Моя жизнь.сейчас.
Пример.
Хоть 3 года поживу как в детстве)
Пример.
Хоть 3 года поживу как в детстве)
у вас дети,откуда беззаботность?
Всміхайлик• 24 октября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
у вас дети,откуда беззаботность?
У меня тоже есть ребенок. При этом живу я относительно беззаботно