Повелитель бітка• 24 октября 2023
Вирішила піти від чоловіка, та поїхати на роботу в Чехію
Дитину на пів року лишу у бабусі, буде приглядати. Тим паче чоловік також буде в Україні. Хочу заробити на своє житло...
Чоловік поводився до мене нормально, до дитини. Все в будинок, працював. Але вже не вперше дізнаюся що спілкується і зустрічається з жінками. Робить мені боляче. Я бачу, що втрачаю себе і не хочу пробачати.
Як думаєте, чи можна потім забрати дитину до себе в Чехію, чи краще після роботи повернутися до України?
Синиця у спідниці• 24 октября 2023
Автор, якось була тема і дівчата писали, що на рибних заводах з/п висока 2500 євро/місяць, але то тяжка праця в ’холодильниках’. Проте тимчасово, якщо все добре із здоров´ям, можна спробувати.
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Забирайте її з собою одразу. Сім´ї у вас все одно не буде , а так ще й дитину можете втратити
Чому витратити? В нас регіон спокійний взагалі, чоловіку дитина не потрібна, щоб була постійно з ним.
Синиця у спідниці• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Поїду з знайомою, родичкою. Робота вже є. Не багато платять, але планую потім щось придумати. Вперше, це хочу піти від чоловіка.
Ви почніть, такий досвід перший краще отримати поряд з кимось ’своїм’. У нас сусідка так поїхала ще в давні часи, то сюди тільки на 1-2 тижні іноді приїздить. Вже багато років живе і працює в Чехії.
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Моя знайома працює на автозаводі в місті Пельгржимов. Каже що не тяжко, житло дають. Якщо ви хочете відкласти грошей, то треба їхати приблизно так само- щоб житло надав роботодавець. Бо оренда тут дуже дорога.
Дівчата пишуть про Нідерланди- теж маю там подругу. Дуже задоволена- оплата праці вища,умови кращі.
Житло дає роботодавець. Але домовилися знімати, нас кілька людей. Буде нормально і всі свої.
Хочу барабульки• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Бо ви покинете підлітка в найскладнішому віці
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я так і хочу, буде підтримка один одного. А далі, а далі буде видно.
Ворую вкусняшки• 24 октября 2023
Ответ дляalisarich
Сможете, я своего младшего тоже в Украине на год оставила
С мужем?
Королева Сарказма• 24 октября 2023
Ответ дляКучМала
И где же в Англии на низкоквалифицированной работе, Автор за 6 месяцев заработает, минимум, 20-30 тыс у.е.?
нигде, єто фантазии какие-то
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Я знаю, але не має вибору і можливості. Тут тільки пів року, щоб вона потрепіла і я.
Синиця у спідниці• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Якщо впевнені в дитині і спокійні за неї, то їдьте, повернутися можна в любий момент. А так освоїтеся і налаштовуйтеся забрати дитину в іншу країну, якщо все норм, хай дитина тут вчить мову, щоб легше було адаптуватися Моя однокурсниця в Чехії, старша вже студентка універу в Празі, середній вступив у ліцей, мала в садочок. Тому дитину потрібно буде забрати, але трохи згодом, можливо з наступного навчального року. Ви облаштуєтесь, трохи освоїтеся а потім вже заберете. Але потрібно з дитиною все це проговорити. Доречі, аліменти оформлюйте на дитину, хоч якась ’участь’ від батька має бути.
Свезло так свезло• 24 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
Я в США за 3 місяці на житло заробила - елітна квартира в Києві
Ким працюєте?
Хочу барабульки• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Що зміниться через пів року?
Мати тріля• 24 октября 2023
А кем вы работать собрались? В Праге без знания языка предлагают завод, смены 12 часов, 35000 крон, это примерно 1500 уе, средняя зп притом в городе 1800 уе
Квартиру снять на долгий срок в среднем 1000 уе, хостелы и прочее не знаю
Продукты недешевые, проезд разовый очень дорогой, надо вникать в проездные
Хвильоватиша• 24 октября 2023
Автор, тільки не забудьте, що в Чехії Вам потрібно оформити тимчасовий захист, зараз не дають робочі візи. Тимчасовий захист дає вільний доступ на ринок праці, щоб Вас наші ж не обманули.
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Не обманюють, є людина яка вже там працює.
Мати тріля• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Все равно нужно будет пройти регистрацию в полиции в течение 3х дней после прибытия в страну
Хвильоватиша• 24 октября 2023
Ответ дляМати тріля
І ще Ваи оформлять страховку.
Хвильоватиша• 24 октября 2023
Дізнавайтесь, абсолютно все- скільки будете отримувати. За чий кошт житло і на яких умовах, його будут давати, обіди за чий кошт, форма. Скільки годин працювати/ дуже часто це 12 і на ногах. Транспорт, потрібно їхати до міста роботи або ні.
Каркуша Клара• 24 октября 2023
Вы уверены что заработаете на квартиру? Дочь там 2й год денег хватает на съем комнаты и поесть коечто купить с одежды. Так бывает и я ещё помогаю деньгами. Так что на квартиру вряд-ли, работает на заводе дочь
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
На будинок в Україні зароблю, не знаю за який час звісно. Не хочу квартиру. Хоча як вийде. В мене і коштів як таких немає, немає житла свого. Тому спочатку поїду з знайомими, а потім щось найду краще.
Голубка миру• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Автор, он просто общался или измены были?
Мой тоже общается, тоже решила уходить. Просто надоело чувствовать себя идиоткой использованной рядом с ним.
Голубка миру• 24 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Що зміниться через пів року?
Человек принял решение, значит ей так нужно! У вас разрешение нужно спросить или вы автора содержать будете?
Хочу барабульки• 24 октября 2023
Ответ дляГолубка миру
Людина літає в рожевих хмарах і елементарно не обраховувала свої мрії
ЖующаЯКонфету• 24 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Так ні, за пів року неможливо
На це підуть роки. Адалі що? На ремонт? А жити потім нащо?
Вся така шо куди там• 24 октября 2023
Скільки років дитині? Якщо більш ніж 12 то краще з нею їхати. Якщо меньше то важко буде. А чоловік дозвіл дасть?
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляГолубка миру
Зраджував, прощала. Знову зради - не хочу бути терпілою
Повелитель бітка
• 24 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
13. Дасть