Повелитель бітка• 24 октября 2023
Вирішила піти від чоловіка, та поїхати на роботу в Чехію
Дитину на пів року лишу у бабусі, буде приглядати. Тим паче чоловік також буде в Україні. Хочу заробити на своє житло...
Чоловік поводився до мене нормально, до дитини. Все в будинок, працював. Але вже не вперше дізнаюся що спілкується і зустрічається з жінками. Робить мені боляче. Я бачу, що втрачаю себе і не хочу пробачати.
Як думаєте, чи можна потім забрати дитину до себе в Чехію, чи краще після роботи повернутися до України?