Мамин тріль• 24 октября 2023

Подруга каже що пішла на іншу роботу бо набридло...

Мені то взагалі все одно, та не люблю коли з мене дурочку роблять. Вона сама мені розказує. Значить, була в неї робота на 23 тис щомісяця, і кожні два місяці ще премія тисяч 6-10, тобто могло так вийти що в середньому 25-28 тис. Будівництво, точніше проектування. І тут вона каже що їй набридло, не цікаво, і пішла на роботу десь такого типу але там треба більше спілкуватись з людьми. На зарплату 12 тис полюс премії, десь максимум 18 буде отримувати.
От не вірю, і все тут. На тій роботі де більше було грошей, з колективом все ок, переважно мужики, ніхто не ображав і не пресував. Я не уявляю щоб людина пішла з роботи бо їй нудно стало, втративши у зп не менше як 7 тис.
Щось тут все таки не то.
Лунтик-паунтик• 24 октября 2023
Всё может быть. Я вот год проработала и мне нудно. Объективно вижу все минусы плюс не ценят, постоянно нагоняи. Просматриваю вакансии

Плакулька• 24 октября 2023
🐸🐸🐸
Завтра не пью• 24 октября 2023
Ну вы и подруга....
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Ну вы и подруга....
Яка є. А вона гарна подруга, лапшу мені на вуха вішає по п´ять раз на тиждень. Вже слухати заморилась.
У неї 2 дітей але вона вечорами замість того щоб з ними займатись, дзвонить мені і вкотре починає розповідати одне й те ж.
короткопамятна• 24 октября 2023
Рахуйте рахуйте їй гроші , приумножуйте
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
І пішли би на меншу зарплату, маючи дітей яким якраз скоро старшому вступати, меншому на черзі?
Дюймовочка• 24 октября 2023
І мені набридла робота. Думаю їхать в Європу на соціал

Нічого вдягти• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Вона має право не хотіти вам чогось розповідати. Нащо ви копаєте?
Лепешечка• 24 октября 2023
Давайте я вас доб´ю)
У мене зп 60 тис., з війни скоротили до 30 тис. на дистанційній.
На цій роботі я майже 20 років і вже три роки прошу, щоб знайшли заміну - нудно, скучно, забюрократилось все в болото.
Залишусь з пасивним доходом в 10 тис і просто мрію, щоб знайшли людину на заміну. Бо зараз я їм просто шкоджу)
Раз одела не бу• 24 октября 2023
У меня сейчас 70 ставка, по нервам ок, собственница странная, но скууучно. А я люблю интересные проекты. На мой уровень должности интересных вакансий нет, вот думаю может на ступеньку нтже на 50-60 пойти.
Не для всех деньг и главное в работе, я свою работу люблю за интерес.
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Читайте букви.
Я не питаю, бо воно мені не треба. Вона сама мене приморочила вже тими розповідями про одне й те саме.
Амелі на мілені• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Читайте букви.
Так а от нас Вы чего хотите?
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляЛепешечка
Давайте я вас доб´ю)
Чого доб´єте? Вам вірю 😁
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Розкажіть яка сфера, будь ласка
Мао_Мяо• 24 октября 2023
Я сьогодні відмовилася від нудної, але краще оплачуваної за мою поточну роботу. Чоловік переконав, що рутинна робота не моє і через кілька місяців як освоюсь - буде мені не в радість, і ті 10 тис мені задоволення не принесуть. Моя робота цікава і динамічна, але з початком війни у компанії не найкращі часи і схоже найближчим часом краще не буде(.
Раз одела не бу• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Розкажіть яка сфера, будь ласка
Маркетинг
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так а от нас Вы чего хотите?
Думки з боку. Бо мені здається що там вона щось накрутила і втекла. Тому й мене намагається весь час переконати що вона сама пішла, бо типу скучно стало
Фляшунька• 24 октября 2023
Можете не вірити, але після 25 років в ІТ пішла в консультанти, втрати в ЗП - в 3 рази, але я там настільки забембалася, життя не бачила. А тут люди, спілкування, зробив - бачиш результат.
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляМао_Мяо
То ви можете собі дозволити, маєте чоловіка і підтримку.
Яка у вас сфера?

Амелі на мілені• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
А з ким ваші діти, поки Ви на Порадниці теми створюєте?
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Ого. Але за 25 років вірю що можна стомитися... Ким були в іт, якщо не секрет?
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
З бабою, і обоє вже сплять
Амелі на мілені• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
З бабою, і обоє вже сплять
Шось тут не те. Мати є, а діти з бабою сплять
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Мати не сідає поруч на диван дивитись планшет
Фляшунька• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Архитектура мереж + кризисне керівництво на проєктах, не було вже сил - виснажлива робота. Всі гроші не заробити.
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
І в смислі діти? Одно. І баба. І сплять уже що одне, що друге
Карамелька• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Читайте букви.
Хто винен, що Ви підтримуєте таке спілкування?
Амелі на мілені• 24 октября 2023
Ответ дляМамин тріль
Чому? Вам не цікаво чим ваші діти займаються?
Girly_girl• 24 октября 2023
Не для всех далеко , особенно женщин, именно сумма зп определяет выбор места работы
автор Мамин тріль • 24 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Круто. Маю уявлення про архітектуру, як на мене то дуже складно