ХуАнита• 24 октября 2023

Вы бы знакомились на СЗ с азиатом?

Красивым азиатом) из Японии, Китая или Кореи.
ЗаведУющая• 24 октября 2023
Ніт. Ви знаєте статистику про азіатичні пеніси?
Mrs.Sexuality• 24 октября 2023
Українці гарніші, але це справа смаку.
Госпожа_тамагочи• 24 октября 2023
Конечно
Злюсь до кипіння• 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Я не знаю. Все сумно?
Мишка-шалунишка• 24 октября 2023
Нет не знакомилась бы. Мне нравятся славянкие и европейские мужчины. Азиаты нет.
ЗаведУющая• 24 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не знаю. Все сумно?
Дуууже
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
мне все равно это
Перша скрипка• 24 октября 2023
Ни на СЗ, ни где-либо в другом месте. Потому что встречаться с азиатом не смогла бы
ЗаведУющая• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
мне все равно это
Тобто?? Це ж як в тому анекдоті- а ти уже всередині, любий?
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Мне нравятся. Наверное, пересмотрела азиатских дорам.
Может, это пройдет. Но меня будоражат миндалевидные глаза.
Мишка-шалунишка• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Тогда знакомьтесь. Зачем вам мнение советчиц, если вам азиаты нравятся?
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляЗаведУющая
У меня маленький рост, соответственно, длина внутри небольшая, большой мне не подойдёт. Но и я сомневаюсь, что половые органы азиатов как палец в длину.
Госпожа_тамагочи• 24 октября 2023
Азиаты ооочень красивые😍
неДодекаэдр• 24 октября 2023
С ним пошла бы😍😍
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Просто если что, то придется туда переезжать)) а я боюсь. Это даже не Европа, а Бог знает куда через океаны
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
С ним пошла бы😍😍
Красивый)
Я_и_моя_собака• 24 октября 2023
Нафік, інший менталітет, культура, традиції, віра, нам треба свій генофонд після війни будувати, а не розчиняти себе в азійському
Мишка-шалунишка• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Ну тогда не встречайтесь, если боитесь . Вы не можете сами определиться с кем вам встречаться, а с кем нет ?
Вумна, аж страшно• 24 октября 2023
Для початку ознайомитися треба з менталітетом азіатів а потім вже мріяти про знайомство і відносини.
Ви б хоч трохи взнали про те як азіати ставляться до іноземок а особливо до европейської дівчини.
Вас можуть використовувати для сексу для вивчення англійської мови. А от одруження з жінкою іноземкою дуже дуже не рекомендується для чоловіків. Ну от такий затик.
Ні якщо ви зібралися в Китай де жінок на мільйон менше чоловіків то питань не має.
Копуша• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
мне все равно это
Вы дорам пересмотрели)
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Він японець
постою_послушаю• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
мне все равно это
А что вас останавливает?
постою_послушаю• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Ой-йо...
Вумна, аж страшно• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Він японець
Автор ви б трохи ознайомитися з культурою і менталітетом країни звідки ваш кавалер. Ну і якщо наміри серйозні то вперед вивчайте мову і традиції країни. Досить багато цікавого взнаєте для себе.
Доречі одруження з іноземкою все одно дуже засуджується тому що вважається що чоловік не знайшов достойної жінки тому і підібрав що попало. Вибачте якщо образила але таке ставлення дійсно є, і особливо вас ніхто на куй не пошле, але будуть відноситися як до паршивої вівці.
автор ХуАнита • 24 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А что вас останавливает?
Другая культура, страна, родные в Украине и т.д. Найду ли там работу, вольюсь ли а общество.
vita__lina• 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Вот-вот! Оно вам надо? Весь этот геморрой ради узких глаз?)
Пожмаковна• 25 октября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Це де таке? У мене чоловік китаєць. Там мати білу дружину - то ознака високого статусу, успішності, або принаймні фарту. Причому навіть необов´язково бути привабливою, для них біла - автоматично красуня.
Диви яка я пава!• 25 октября 2023
Ответ дляХуАнита
От і мене приваблюють азіати, але я не знайома з ними і не знайомилась. Хоч, мабуть, хотілось би
автор ХуАнита • 25 октября 2023
Ответ дляvita__lina
миндалевидных)
автор ХуАнита • 25 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
Ви в Україні живете з чоловіком?)