Кили и Манджаро• 25 октября 2023

Про декретні виплати

В 30 тижнів відкрила лікарняне по вагітності та пологам, тепер не розумію коли прийдуть декретні виплати? Хто недавно оформлював? І нікуди ходити не потрібно? Там типу в пенсійне і т.д?
Хочу наколоти губи• 25 октября 2023
Ви працюєте?
Типу в пенсійне - це що?
Невидимка Майя• 25 октября 2023
Якщо ви найманий працівник, то додатково нічого не треба, виплати мають прийти в наступну виплату заробітної платні після того, як все підтвердять та оформлять. Якщо фоп, то маєте самостійно оформити.
автор Кили и Манджаро • 25 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви працюєте?
Типу в пенсійне - це що?
Так працювала, ну в пенсійний фонд там не потрібно нічого заносити що я пішла в декрет для нарахування мені декретних виплат… це маю на увазі)
автор Кили и Манджаро • 25 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую) зрозуміла.
Хочу наколоти губи• 25 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Якщо ви працювали, то бухгалтер побачить ваш лікарняний і більше нічого робити не треба
автор Кили и Манджаро • 25 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую)
Галя із Дарниці• 25 октября 2023
Больничный по БИР становится готов до сплати на восьмой день со дня открытия, после этого сразу можно подавать заявку в ПФУ, деньги приходят на спецсчет предприятия в тот же день если заявка до обеда и на следующий, день если после обеда. Так что все зависит от вашего бухгалтера, насколько быстро она подаст заявку и насколько сразу выплатит вам деньги после получения от ПФУ.
Lyubawishna• 25 октября 2023
Мені через півтора місяці кошти прийшли
Валентина2295• 25 октября 2023
Я працювала офіційно. 16 жовтня відкрила лікарняний в ЖК.Нікуди більше не зверталася.Вчора вже отримала декретні виплати)
автор Кили и Манджаро • 25 октября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Дякую)