Рання пташка• 52 минуты назад
Почему поговорка: влюблена как кошка? Они что сильно влюбляются?
Они же наоборот эгоистичны
Дон Пэдро• 46 минут назад
Ви не в тому розрізі дивитеся. Подивіться відео поведінки кішки в період тічки. Так, котячі взагалі то егоїстичні, але це не про це. Саме поведінку. Так само коли закохана до нестями жінка, ії відразу видно. Коли гормон грає)))
Чомусь згадала як я любила свого чоловіка спочатку, очі горіли і був стан постійного збудження в його присутності, підвищений настрій, грайливість, єх...
Рання пташка
• 46 минут назад
Ответ дляДон Пэдро
А, ясно, спасибо
мадам Везувий• 46 минут назад
Да, коты действительно очень сильно могут любить. Иногда это даже очень навязчиво, но в тоже время искренне
Кидстаффовка• 44 минуты назад
Моя закохана в кота з першого погляду. При цьому обоє стерелізовані. Весь час контролює його, все за ним повторює
13чудоСВЕТА• 44 минуты назад
Ответ длямадам Везувий
Любить кота или хозяина?
ПесиКот• 42 минуты назад
В этой поговорке говорится именно о гормонах и влюленности, а не о любви. Когда прямо места себе не находит.
Чумачечая Весна• 37 минут назад
Наша кошка сбежала, и бегала за страшным облезлым рыжим котом дворовым, пока не поймали. Это было в 92 году)) Бегала, куда он, туда она, и периодически орала🤣