Сама собі лікар• 25 октября 2023
Какие устранители запаха исп для морских свинок?
Смотрела есть и в спрее, и в порошке под наполнитель. Кто таким пользовался. Есть ли смысл покупать.
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Як часто ви змінюєте наповнювач і який він у вас ?
Наповнювач хороший, обрала той що са ми по собі не смердить, натуральний, а зверху тирса. Та в мене хлопці і вони самі по собі смердючі. Раз на 4 дні в середньому мию. Думаю як ще покращити ситуацію.
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Мити частіше, мабуть. І, можливо, замало місця їм.
Ну 1,2 мало? Наче по всім нормам ок
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Я помию, і мені вже в 1 день запахи чуються, хоча в приміщенні не воняє
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ви взагалі уявляєте скільки наповнювача піде на таку велику клітку, якщо мити ще частіше. Я і так часто мию. Багато хто миє раз на тиждень.
Не стесняюсь• 25 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
У мене вольєр 1.10 *1.10, уявляю
Прибираю раз на день туалети, раз на 4-5 днів всю площу.
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
У мене вольєр 1.10 *1.10, уявляю
Не знаю як вам вдалося. Мої свині в туалети не ходять. По куткам.
От я всю площу як ви і мию
Не стесняюсь• 25 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
От я всю площу як ви і мию
По куткам і стоять лоточки з іншим наповнювачем. Якось вони туди звикли.
У знайомих пахли дівчата, нічого крім прибирання не допомогло, хоча спреї купляли
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Я робила так, купувала кукурудзяний наповнювач. Не ходять.
Не стесняюсь• 25 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Хлопці не кастровані?
Свинюхи пісюхи знатні, звичайно...
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Хлопці не кастровані?
Свинюхи пісюхи знатні, звичайно...
Та ні, вони ж маленькі такі, жаль їх. Вони ще як починають товктися, сваряться, воняти починають
Не стесняюсь• 25 октября 2023
Ну вони того й воняють, бо не кастровані. Товчуться, територію ділять. Як коти. Мені здається тільки пробувати різні наповнювачі, може кудись пісятимуть більш організовано.
Банка з медом• 25 октября 2023
У меня есть морская свинка, подстилка из опилок, убираю раз в неделю, вообще не пахнет. Что у вас за свинка такая?
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
В мене їх 2, вонючі хлопці. Вони часто сваряться, думаю що ще мітять.
Банка з медом• 25 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
У меня один парень. Но пока ок. Вернее второй уже за годы.
Сама собі лікар
• 25 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Вот и не вздумайте ему друга заводить. Я из лучших побуждений хотела, чтоб дружили. Но они не дружат. Хоть драться перестали. Но толкаются.
Банка з медом• 25 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Их типа нельзя в одиночку заводить, меня посещала такая мысль, но я ее отбросила)))
Знаю, что их кастрируют и вроде все становится лучше.
У подружки два крыса, она их кастрировала, запаха нет теперь. Как вариант.
Но спасибо за совет, теперь точно не стану и думать об этом!