Морковку дай• 25 октября 2023
В кого був такий обігрівач для тварин? Треба додатково шнур?
Або яка альтернатива такому обігрівачу?
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляГолубец
А нащо холоднокровним обігрів?
Такі правила. В одному кутку має бути температура 30 градусів
Меломанка Маланка• 25 октября 2023
я купила обогревающий коврик 120/90 толщина 1,8 см. с таймером, у меня собака голая - идеально.
Голубец• 25 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Збоченці...собаку розділи...вас голу на коврик треба покласти
Меломанка Маланка• 25 октября 2023
Ответ дляГолубец
природа наградила мерзнуть)))
Їжак в панчохах• 25 октября 2023
В мене подібний килимок, шнур у комплекті, але не дуже зрозумілий регулятор, тож температуру підбирала методом спроб, але все вдалося. Дуже виручає
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Гарно гріє? Чи краще ось такі?
Їжак в панчохах• 25 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Гарно гріє? Чи краще ось такі?
Ну в мене тупо от такий, як на цьому фото. Взагалі ніяких нарікань нема, в роботі вже більше місяця.
Просто звязда• 25 октября 2023
я такого плана коврик купила, но у меня любит круглый год там валяться (у нас дома никогда не холодно)
Просто звязда• 25 октября 2023
Этот коврик была лучшая покупка всех времен для кошечки, нереально ей угодили)
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Який саме?
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
У вас також тераріум?
Цікавить чи воно лише одне місце трішки нагріває чи гарно температуру підтримує
Просто звязда• 25 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Який саме?
выше картинка. Там просто переходник нужен с американской вилки. Шнур не длинный но у нас на каждом шагу розетки, то хватает
Їжак в панчохах• 25 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
У вас також тераріум?
Ні, в мене тепличка для рослин, але цілі схожі з вашими. В центрі більш сильний нагрів, по краям вже не такий інтенсивний і температура на декілька градусів менше. В мене килимок квадратної форми, якщо що.
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Велике дякую за відгук!
Тень льва• 25 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
да, мексиканка
Красавица) Только читала о них, а на улицах ни разу не видела. Только китайских хохлатых из голых
Меломанка Маланка• 25 октября 2023
Ответ дляТень льва
в Днепре много, есть клуб. Габриэла или Габи любительница гулять))
Морковку дай
• 25 октября 2023
Ответ дляТыква2016
Розмір коврика і його потужність залежить від періметра тераріуму
Ви мене дивуєте…. Я вам неодноразово написала звернутись до фахівців, але ви вперто підбираєте речі гекону по коментарям власників собак та квітів…..
Кому «вам»? Вперше цікавлюся цим. Якщо були вже теми краще посилання кидати. Не всі тут 24/7 сидять(