мадамГрицацуева• 25 октября 2023
Стоматологія чи Логістика?
Донечка закінчує школу. Не може обрати. Ці варіанти їй близькі і це саме її бажання. Як мені, як мамі допомогти їй визначитися. Логістика навчання у Польщі, Стоматологія - в Україні. Дякую за кожну відповідь
Скорая помощь• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Стоматологія саме ортодонт хоче. Дуже добре ліпить
А хімією та біологією як?
Мадам Тю-лю-лю• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Ортодонт не дуже то і ліпить
Леннон_Жив!• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Ну ліпить це ж не означає, що саме ортодонта. Дивне порівняння.
Стоматолог голодним ніколе не буде . Але чи готова вона працювати с зубами? Ортодонта звичайно більш приємна робота, але то треба дуже гарно вчитися, що б нормальним бути, постійно вчитися, все життя. А до поганого не підуть
Леннон_Жив!• 25 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ортодонт не дуже то і ліпить
Ото ж. До чого тут ліплення.
Мадам Тю-лю-лю• 25 октября 2023
І ще додам, якщо в сім´ї є стоматологи, то сміливо ідіть. Якщо немає, самій буде дуууже важко, або дуууже дорого
Сонечко• 25 октября 2023
Стоматология. Никакой искусственный интеллект и компьютерная программа не заменит стоматолога
мадамГрицацуева
• 25 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ортодонт не дуже то і ліпить
Мала на увазі, що хороша дрібна моторика
мадамГрицацуева
• 25 октября 2023
Ответ дляСонечко
Дякую! Вагомий аргумент
Стріляний птах• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Це і був вирішальний фактор у виборі напрямку?
До чого тут дрібна моторика?
З хімією і біологією у дитини як? Екзамен по дрібній моториці донька при вступі здавати не буде, гарантую.
До чого тут дрібна моторика?
мадамГрицацуева
• 25 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
потому что сама стоматолог
І що вам так заважає жити?
Не ображайтеся!
Але саме від вас хочеться більше інформації
Не ображайтеся!
personality• 25 октября 2023
Стоматолог звучить дуже романтично, але по факту робота треш. Мій колега відучився в універі, сім років практики, плюнув і пішов в айті. Багато треш історій розказував про стоматологію.
Якщо нема в сім’ї стоматологів їй буде дуже важко.
Вся в кредитах• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
І що вам так заважає жити?
Не ображайтеся!
вам выше все правильно написали, и добавить нечего... если вы или муж стоматологи, у вас своя клиника - тогда конечно отдавайте в стоматологию, иначе через 10 лет сами поймете почему?
personality• 25 октября 2023
І взагалі якийсь вибір дурацький. Воно різне і ні о чьом що те що інше. Як у неї по предметам? Може юрист? Чи як з математикою? Якщо гуд я б обирала математичну статистику- ШІ буде розвиватись статистів дефіцит шалений. Але там вчитись треба
Фуліганка• 25 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
До чого тут моторика,брккетии,пластини робить технік спеціальний,а не ортодонт
Вилами по Воде• 25 октября 2023
Во первых нужно мешок денег на стоматолога. Во вторых после учебы нужно найти доктора хорошего(клинику ) которая возьмет под крыло.
Химия биология ? Учатся они всю жизнь
Проблемы со здоровьем у стоматологов (сидячая работа)
Думайте с дочерью
Химия биология ? Учатся они всю жизнь
Думайте с дочерью