РокерША• 26 октября 2023

Ви читаєте електронні книжки?

Як ви відноситесь до думки, якийсь науковий експерт казав, який вивчає мозок, мовляв, інформація з електронної книжки по іншому засвоюється, в гіршу сторону, але ще гірше - аудіокниги, на його думку. Мовляв, паперова книжка по всім аспектам краще для засвоєння інформації. Ви з ци погоджуєтесь? Чи помічаєте різницю в засвоєнні інформації?
ЧукИГеки• 26 октября 2023
Нет, не замечаю разницу. Скачиваю книги в приложение на телефоне и читаю.

Аноним_Русалка• 26 октября 2023
Ні. Тільки паперові.
Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ні, не помічаю. А яка може бути різниця? Й на папері, й в електронному вигляді - читаєш текст
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ні. Тільки паперові.
Принципово? Чи просто звичка?
Аноним_Русалка• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Принципово? Чи просто звичка?
Звичка, мабуть.
Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Звичка, мабуть.
А як багато читаєте й що потім робите з книжками?
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Можливо це більше на професійно-науковому рівні помітно, где потрібно туди-сюди мотатися по сторінках, щось виписувати, помічати, конспектувати. Авжеж, це можна і на телефоні робити, але трохи інший алгоритм

Доктор Варвар• 26 октября 2023
Зараз тільки електронна книга. Різниці не відчуваю. Тепер для мене більше плюсів в електронній книзі, хоча складно було спершу звикнути.
personality• 26 октября 2023
Я не бачу різниці. Яка може бути відмінність між друкованими і електронними буквами? І так і так ти читаєш текст, засвоюєш його, обробляєш якимсь чином. Мало того, електронні книжки я читаю більше і скоріше, бо можна сісти в будь який момент і читнути свої 20 сторінок. Ви ж не будете всюди тягати за собою книжку в 500 сторінок? Мало того, коли я народила і багато гуляла з коляскою я слухала багато аудіо книг.
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
І вже не помічаю тих жіночок, яки в метро читали на папері якусь Агату Крісті або Донцову))
personality• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Нічого не відрізняється. Мало того, це набагато зручніше, можна робити закладки і нотатки
personality• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
І слава Богу! Ще нам донцовоі не вистачає 😂
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Там була мова, що якщо у вас ціль засвоїти інформацію, то це не в дорозі робиться. Хіба що якесь фастфуд читання художнє. А якщо вам всерйоз потрібно вивчити щось, засвоїти, то треба серйозний підхід, і читати вдома, за столом, виділяти під це час, бо лежачі на дивані теж не так засвоюється інформація)
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
А бувало і романи читають, бувало мельком кинеш погляд, а так такі страсті вирують на сторінці, хто, де, як, і в якому ракурсі)
personality• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Брєд. Звідки ви чи якийсь експерт знає як засвоюється інформація моїм мозком? Читаю будь де і будь коли. І не туалетне чтиво. В основному читаю класику або авторів нобелівських лауреатів. Чому я маю це робити сидячи за столом? Яка принципова різниця?
Доктор Варвар• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
В електронній книзі бачу більше переваг. І там дуже зручно робити замітки, потім не треба шуршати по всіх сторінках, щоб знайти потрібне місце. У мене електронна книга Kindle, дуже задоволена.
tarveldy• 26 октября 2023
Дурня якась
personality• 26 октября 2023
Я не знаю аналог цієї фрази українською, напишу по кацапські- дорогу осіліт ідущій. Краще щодня читати свої 50 сторінок з телефона, чим чекати того примарного шансу сісти спокійно за стіл і читати папір
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Це ще індивідуально для кожної людини, мені, наприклад, важко сконцентруватися на читанні десь в дорозі.

Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
На професійному мені легше сприймається інформація навіть не з електронної книги, а з монітора компьютера, аби тільки великий був. В паперовому вигляді завжди не певний, що це остання версія (якщо брати, наприклад, законодавство) або що інформація досі актуальна
personality• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Бо ви забагато уваги приділяєте тому що читають жіночки навколо 😂
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Теж з монітора більше якось усвоюється інформація ніж з телефона, більше деталей якось помічаю, ну і паралельно зручно швидко нагуглити якось слово швиденько, з телефону це довше робиться.
автор РокерША • 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Водиться грішок такий)
Доктор Варвар• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
У мене чоловік в IT і там постійно потрібно вчитись, обробляти величезну кількість інформації. Він багато читає саме в електронну вигляді і слухує багато курсів. Так і освоює нове для себе направлення в ІТ.
Я теж багато читаю і слухаю по роботі і все це через монітор чи відео/аудіо.
Доктор Варвар• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
В електронній книзі теж це прекрасно можна почитати, особливо якщо шрифт виставлено величезний, то і видніше Вам буде))
personality• 26 октября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Ваш чоловік просто вундеркінд. Як можна освоїти нову технологію просто почитавши книжечку?
Нові технології освоїти без компа і практичних завдань просто нереально.
Мало того, в айті інфорція так швидко зістарюється, що нема сенсу писати книгу, яка буквально через рік стане неактуальною.
Хіба якась теорія алгоритмів, але ж то не про нові технологій.
Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Вы щось псеадонаукове читали. Я мову вивчила з нуля до В2 з рік в метро та трамваї, жодного разу в процесі навчання не сиділа за столом, тим більше з книгою. В нинішній професійній сфері також ніколи не читала ’справжніх’ книжок
Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Звички немає просто. Коли маєш щось прочитати /вивчити, часто немає вибору, хочеш - не хочеш, а сконцентруєшся
Настасья Пицун• 26 октября 2023
Ответ дляРокерША
Ми ж починали з електронних книжок - там не треба нічого гуглити, натискаєте на слово - й можете подивитися визначення чи перекласти. Значно швидше, ніж шукати в інтернеті
Ну шо не так?• 26 октября 2023
Я люблю бумажные книги.
Но они сейчас стоят как рыло самолёта, поэтому у меня читалка.
Дочери покупаю бумажные + она берет в библиотеке, она уже подросток и много читает