sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Литература
anonim_94
Ждушечка• 16 июня в 21:09

Порадьте хороші книги для жінки, будь ласка.

Доброго вечора.
2 декрета підряд, майже 10 років життя не для себе.
Зараз в стані сильного виснаження, вигорання і упадку сил.
Пройшла чекап організму, виявили дефіцит вітамінів, почала приймати.
Но крім проблем організму, виявила, що я геть втратила себе. Я не знаю, що я хочу, забула що мені цікаво.
До психолога поки що можливості піти немає, тому трохи поспілкувалася з ДПТ. Каже лежати в тиші, гуляти і читати книги.
Лежу, гуляю..а вот що купити почитати геть не знаю.
Думаю зайшло би щось душевне, жіноче, надихаюче.
Дівчата, порадьте будь ласка, що б почитати.
Заздалегідь щиро дякую!
heart 2 woman_facepalming 1
35 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_218
Обижулька• 16 июня в 21:10
1
Дивлячись що любите. Я читала сучасні романи

anonim_4
Дуболом• 16 июня в 21:11
2
Жіноче - Людмила Таран. А ще Джо-Джо Моейс.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:11
3
Ответ дляОбижулька
Дивлячись що любите. Я читала сучасні романи
Про любов якось зараз душа не лежить.
Мені б щось мотивуюче з елементами психології.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:12
4
Ответ дляДуболом
Жіноче - Людмила Таран. А ще Джо-Джо Моейс.
Це автори? А що саме порекомендуєте почитати?
anonim_4
Дуболом• 16 июня в 21:13
5
Ответ дляЖдушечка
Це автори? А що саме порекомендуєте почитати?
Ці автори пишуть про любов зазвичай.
anonim_134
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:16
6
А що для вас ’мотивація’?
Як по загальним поняттям можна щось порадити?
Судячи з вашого опису, джпт радить вам читати, щоб відволіктись, для цього по суті і читають, якщо не брати до уваги проф літературу.
anonim_9
Аноним Советчик• 16 июня в 21:16
7
Кейт Мортон, почти все книги. Джоан Харрис. Мойес Девушка, которую ты покинул.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:17
8
Ответ дляДуболом
Ці автори пишуть про любов зазвичай.
Ой, якось зараз геть не до любові.
Зараз така накопичена злість на чоловіка, хоча наче і допомогав весь час і старався для нас, но якась така дика несправедливість, чому весь удар з дітьми падає більше на жінку ніж чоловіка
noavatar
Дівчина Гілмор• 16 июня в 21:18
9
Ответ дляЖдушечка
Ой, якось зараз геть не до любові.
Зараз така накопичена злість на чоловіка, хоча наче і допомогав весь час і старався для нас, но якась така дика несправедливість, чому весь удар з дітьми падає більше на жінку ніж чоловіка
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
like 1 woman_facepalming 1

anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:19
10
Ответ длякураГАЛЯ
А що для вас ’мотивація’?
Як по загальним поняттям можна щось порадити?
Судячи з вашого опису, джпт радить вам читати, щоб відволіктись, для цього по суті і читають, якщо не брати до уваги проф літературу.
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:20
11
Ответ дляДівчина Гілмор
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
Дякую
anonim_134
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:21
12
Ответ дляЖдушечка
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
Вам до психіатра. Треба виключити депресію.
Ніяка книга вас не зацікавить і не вилікує.
heart 1
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:22
13
Ответ длякураГАЛЯ
Вам до психіатра. Треба виключити депресію.
Ніяка книга вас не зацікавить і не вилікує.
Не виключаю. Це наступний етап. Зараз поки є можливість тишина, прогулянки, книги/фільми
anonim_184
Амелі на мілені• 16 июня в 21:22
14
По психології:
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
anonim_134
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:23
15
Ответ дляЖдушечка
Не виключаю. Це наступний етап. Зараз поки є можливість тишина, прогулянки, книги/фільми
Діло ваше, але дарма відкладаєте.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:23
16
Ответ дляАмелі на мілені
По психології:
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
Дякую
heart 1
anonim_184
Амелі на мілені• 16 июня в 21:23
17
Ответ дляДівчина Гілмор
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
Він супер класний. Ми з чоловіком дивились разом - в захваті ))
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:24
18
Ответ длякураГАЛЯ
Діло ваше, але дарма відкладаєте.
Я не відкладаю, просто зараз я знаходжуся на відпочинку, не вдома.
anonim_110
рукиЖимолости• 16 июня в 21:26
19
Ответ дляЖдушечка
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
Подивіться фільм ’Мене звати Агнета’, якраз ця тема
heart 1

anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 21:26
20
Ответ длярукиЖимолости
Подивіться фільм ’Мене звати Агнета’, якраз ця тема
Дякую
like 1
anonim_18
Кондуктор трамвая• 16 июня в 21:29
21
Автор, а вы не хотите пойти в большую библиотеку, полистать книгу и подобрать себе что-то по своему вкусу? Всё ж дешевле будет, чем покупать новые книги (гривен 30 изготовление читательского + гривен 50 годовой абонемент), плюс у вас не будет проблемы куда девать кучи купленных книг после прочтения.
Только идти надо когда нет воздушной тревоги, чтобы разрешили подняться в зал, полистать книги и выбрать по своему вкусу. Во время тревоги у нас всем посетителям говорят идти в убежище и сотрудники выносят те книги, которые им кажутся подходящими. Но иногда другому человеку стиль автора понравился - а мне иногда другого хочется . Люблю выбирать сама.
heart 3
anonim_194
Чудо в декрете• 16 июня в 21:30
22
Ответ дляЖдушечка
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
Автор, сорри, а Вы детей осознанно рожали? Просто интересно, для чего самой себя в кабалу загнали, а потом, выдохшись, искать мотивацию.
woman_facepalming 1
anonim_18
Кондуктор трамвая• 16 июня в 21:36
23
Ответ дляЖдушечка
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
Может, вас заинтересовало бы ’Унесённые ветром’ или что-то из творчества Шарлотты Бронте (’Джейн Эйр’ или что-то другое)?
Я когда-то очень давно читала книгу об американской женщине, которая ушла из семьи и нашла интересные приключения то ли в период Великой депрессии, то ли чуть раньше. Автора не помню, но он (или она) примерно тех лет или позже.
Иногда интересно почитать описания старых красивых нарядов и манер
anonim_107
Эт вернячОк• 16 июня в 22:08
24
Театр, Сомерсет Моем
anonim_111
Українка Маша• 16 июня в 22:09
25
Московская сага Василия Аксенова
Не смотрите на название, очень интересная книга. Можно найти аудио и слушать
anonim_15
Госпожа_тамагочи• 16 июня в 22:21
26
Ответ дляЖдушечка
Я не відкладаю, просто зараз я знаходжуся на відпочинку, не вдома.
Ви не будете читати)))
Хоч вам сто книжок порадь.
anonim_94
автор Ждушечка • 16 июня в 23:41
27
Ответ дляКондуктор трамвая
Автор, а вы не хотите пойти в большую библиотеку, полистать книгу и подобрать себе что-то по своему вкусу? Всё ж дешевле будет, чем покупать новые книги (гривен 30 изготовление читательского + гривен 50 годовой абонемент), плюс у вас не будет проблемы куда девать кучи купленных книг после прочтения.
Только идти надо когда нет воздушной тревоги, чтобы разрешили подняться в зал, полистать книги и выбрать по своему вкусу. Во время тревоги у нас всем посетителям говорят идти в убежище и сотрудники выносят те книги, которые им кажутся подходящими. Но иногда другому человеку стиль автора понравился - а мне иногда другого хочется . Люблю выбирать сама.
Дуже дякую за поради.
Якщо можете порадити бібліотеку в Києві, буду дуже вдячна
noavatar
Дівчина Гілмор• 16 июня в 23:49
28
Ответ дляАмелі на мілені
Він супер класний. Ми з чоловіком дивились разом - в захваті ))
Так, я теж його люблю. Дуже подобається, як перекриваються різні стилі, і в інтер´єрі і в одязі.
Не буду спойлерити, може автор подивитися захоче
like 1
anonim_94
автор Ждушечка • 17 июня в 00:05
29
Ответ дляДівчина Гілмор
Так, я теж його люблю. Дуже подобається, як перекриваються різні стилі, і в інтер´єрі і в одязі.
Не буду спойлерити, може автор подивитися захоче
Обов´язково подивлюся.
В можете в 2 словах про що серіал?
noavatar
Дівчина Гілмор• 17 июня в 00:07
30
Ответ дляЖдушечка
Обов´язково подивлюся.
В можете в 2 словах про що серіал?
Там події розвиваються в одному будинку, але в (точно не пам´ятаю роки) 60-80-2000 роках. Різні сім´ї, різні долі
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff