Ждушечка• 16 июня в 21:09
Порадьте хороші книги для жінки, будь ласка.
Доброго вечора.
2 декрета підряд, майже 10 років життя не для себе.
Зараз в стані сильного виснаження, вигорання і упадку сил.
Пройшла чекап організму, виявили дефіцит вітамінів, почала приймати.
Но крім проблем організму, виявила, що я геть втратила себе. Я не знаю, що я хочу, забула що мені цікаво.
До психолога поки що можливості піти немає, тому трохи поспілкувалася з ДПТ. Каже лежати в тиші, гуляти і читати книги.
Лежу, гуляю..а вот що купити почитати геть не знаю.
Думаю зайшло би щось душевне, жіноче, надихаюче.
Дівчата, порадьте будь ласка, що б почитати.
Заздалегідь щиро дякую!
Ждушечка
• 16 июня в 21:11
Ответ дляОбижулька
Дивлячись що любите. Я читала сучасні романи
Про любов якось зараз душа не лежить.
Мені б щось мотивуюче з елементами психології.
Ждушечка
• 16 июня в 21:12
Ответ дляДуболом
Жіноче - Людмила Таран. А ще Джо-Джо Моейс.
Це автори? А що саме порекомендуєте почитати?
Дуболом• 16 июня в 21:13
Ответ дляЖдушечка
Ці автори пишуть про любов зазвичай.
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:16
А що для вас ’мотивація’?
Як по загальним поняттям можна щось порадити?
Судячи з вашого опису, джпт радить вам читати, щоб відволіктись, для цього по суті і читають, якщо не брати до уваги проф літературу.
Аноним Советчик• 16 июня в 21:16
Кейт Мортон, почти все книги. Джоан Харрис. Мойес Девушка, которую ты покинул.
Ждушечка
• 16 июня в 21:17
Ответ дляДуболом
Ці автори пишуть про любов зазвичай.
Ой, якось зараз геть не до любові.
Зараз така накопичена злість на чоловіка, хоча наче і допомогав весь час і старався для нас, но якась така дика несправедливість, чому весь удар з дітьми падає більше на жінку ніж чоловіка
Дівчина Гілмор• 16 июня в 21:18
Ответ дляЖдушечка
Ой, якось зараз геть не до любові.
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
Ждушечка
• 16 июня в 21:19
Ответ длякураГАЛЯ
А що для вас ’мотивація’?
Мотивація в даний момент це було б щось що навіть коли жінка зневірилася в чоловіку, втомилася від дітей, но у неї ще є шанс пожити для себе, а не тільки інтересами сім´ї.
Ждушечка
• 16 июня в 21:20
Ответ дляДівчина Гілмор
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
Дякую
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:21
Ответ дляЖдушечка
Вам до психіатра. Треба виключити депресію.
Ніяка книга вас не зацікавить і не вилікує.
Ждушечка
• 16 июня в 21:22
Ответ длякураГАЛЯ
Не виключаю. Це наступний етап. Зараз поки є можливість тишина, прогулянки, книги/фільми
Амелі на мілені• 16 июня в 21:22
По психології:
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
кураГАЛЯ• 16 июня в 21:23
Ответ дляЖдушечка
Діло ваше, але дарма відкладаєте.
Ждушечка
• 16 июня в 21:23
Ответ дляАмелі на мілені
По психології:
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
Магія ранку
Особисті кордони
Для стосунків потрібні двоє
Жінки, які кохають до нестями
Тіло веде лік
Токсичні люди
Усвідомлене співчуття до себе
Дякую
Амелі на мілені• 16 июня в 21:23
Ответ дляДівчина Гілмор
Подивіться серіал ’чому жінки вбивають’
Він супер класний. Ми з чоловіком дивились разом - в захваті ))
Ждушечка
• 16 июня в 21:24
Ответ длякураГАЛЯ
Діло ваше, але дарма відкладаєте.
Я не відкладаю, просто зараз я знаходжуся на відпочинку, не вдома.
рукиЖимолости• 16 июня в 21:26
Ответ дляЖдушечка
Подивіться фільм ’Мене звати Агнета’, якраз ця тема
Ждушечка
• 16 июня в 21:26
Ответ длярукиЖимолости
Дякую
Кондуктор трамвая• 16 июня в 21:29
Автор, а вы не хотите пойти в большую библиотеку, полистать книгу и подобрать себе что-то по своему вкусу? Всё ж дешевле будет, чем покупать новые книги (гривен 30 изготовление читательского + гривен 50 годовой абонемент), плюс у вас не будет проблемы куда девать кучи купленных книг после прочтения.
Только идти надо когда нет воздушной тревоги, чтобы разрешили подняться в зал, полистать книги и выбрать по своему вкусу. Во время тревоги у нас всем посетителям говорят идти в убежище и сотрудники выносят те книги, которые им кажутся подходящими. Но иногда другому человеку стиль автора понравился - а мне иногда другого хочется
. Люблю выбирать сама.
Чудо в декрете• 16 июня в 21:30
Ответ дляЖдушечка
Автор, сорри, а Вы детей осознанно рожали? Просто интересно, для чего самой себя в кабалу загнали, а потом, выдохшись, искать мотивацию.
Кондуктор трамвая• 16 июня в 21:36
Ответ дляЖдушечка
Может, вас заинтересовало бы ’Унесённые ветром’ или что-то из творчества Шарлотты Бронте (’Джейн Эйр’ или что-то другое)?
Я когда-то очень давно читала книгу об американской женщине, которая ушла из семьи и нашла интересные приключения то ли в период Великой депрессии, то ли чуть раньше. Автора не помню, но он (или она) примерно тех лет или позже.
Иногда интересно почитать описания старых красивых нарядов и манер
Українка Маша• 16 июня в 22:09
Московская сага Василия Аксенова
Не смотрите на название, очень интересная книга. Можно найти аудио и слушать
Госпожа_тамагочи• 16 июня в 22:21
Ответ дляЖдушечка
Ви не будете читати)))
Хоч вам сто книжок порадь.
Ждушечка
• 16 июня в 23:41
Ответ дляКондуктор трамвая
. Люблю выбирать сама.
Дуже дякую за поради.
Якщо можете порадити бібліотеку в Києві, буду дуже вдячна
Дівчина Гілмор• 16 июня в 23:49
Ответ дляАмелі на мілені
Так, я теж його люблю. Дуже подобається, як перекриваються різні стилі, і в інтер´єрі і в одязі.
Не буду спойлерити, може автор подивитися захоче
Ждушечка
• 17 июня в 00:05
Ответ дляДівчина Гілмор
Обов´язково подивлюся.
В можете в 2 словах про що серіал?
Дівчина Гілмор• 17 июня в 00:07
Ответ дляЖдушечка
Обов´язково подивлюся.
В можете в 2 словах про що серіал?
Там події розвиваються в одному будинку, але в (точно не пам´ятаю роки) 60-80-2000 роках. Різні сім´ї, різні долі