А я з косою• 26 октября 2023
Запис до Лора, Польща
Підкажіть, будь ласка, як записати дитину до лора по нфз. Де шукати ці записи.
Дякую
800190590 можете вибрати мову спіокування, по вашому місту скажуть де є місця. Раніше в Люксмеді можно було записатись, зараз тільки декларацію треба мати і тільки після педіатра. Він дає напрвлення. Спробуйте подзвонити в Люксмед, запитайте, чи можно і до педіатра записатись, а потфм до лора чи ні. 224587007 теж розмовляють українською
А я з косою
• 26 октября 2023
Ответ дляЯ-Тетянка
Дякую,направлення є
А я з косою
• 26 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А в поліклініці вашій немає лора?
Ні,нема.
А я з косою
• 26 октября 2023
Дівчата, може хтось підкаже як знайти хорошого спеціаліста в Варшаві. Проблеми з носом,гайморит хронічний у дитини ( нос не дихає,виділень нема), від нього вже й вуха почало закладати
Щастя-здоровля• 26 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Поищите на ZnanyLekarz
А я з косою
• 26 октября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Поищите на ZnanyLekarz
Дякую. А там і записатися можна?
Щастя-здоровля• 26 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Дякую. А там і записатися можна?
Да, конечно, только не уверена насчет NFZ
А я з косою
• 26 октября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Дякую
Сало не люблю• 26 октября 2023
Шукайте в гуглі дитячі лікарні ,дзвоніть і питайте. Я теж не можу дитячого реабілітолога знайти,але я в маленькому місті
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Не хочу Вас пугать, но моя подруга схватила малую в охапку и поехала в Украину из Польши удалять гланды и аденоиды. Малая ночью хрюкала и нос был забит. Не стала рисковать польским лечением.
А я з косою
• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Та тут хроніка( українські лікарі розвели руками. Будемо змою дома,то ще спробуємо, але...
Але стосовно польського лікування,то так і є.
Злюка-закусюка• 27 октября 2023
Ответ дляА я з косою
Советую обратиться в Днепре к Гутникову Павлу Владимировичу-может, найдете его в Фейсбуке.