Малая еще та• 26 октября 2023
Хто прибирав друге підборіддя хірургічним методом?
Вже спробувала все що могла. Маю таку анатомію тіла, що друге підборіддя дуже велике(
Переглядаю фото коли я була худа, воно таке саме ( ну трохи менше можна сказати)
Майже налаштувалася на операцію. Мені 40- хочу ще бути гарною.
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ліпосакцію робила + радієс. Але якщо коротке підборіддя чи нижня щелепа недорозвинулась, то буде інший алгоритм дій.
Правильно_Валерчик• 26 октября 2023
майже не рахується, я коли захотіла то пішла та зробила груди,майже не було
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Не можу фото чомусь добавити (
Розкажіть чи дорога ліпосакція? Чи в той же день додому відпускають? Який наркоз?
Я робила колись абдомінопластику, шкодую що підборіддя не зробила зразу ((
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я робила абдрмінопластику. Згадаю реабілітацію і нічого не хочеться, але постаралось налаштовую себе на підборіддя.
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ длясою не люблю
Не операцию, липолитики колола. Очень эффективно
Біля 20 процедур різних ліполітиків за три роки.,
Не дієво для мене ((
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Не можу фото чомусь добавити (
О, і я робила абдомінопластику, двічі (складний був живіт).
Підборіддя значно простіше. Робила під місцевим знеболенням, але скажу було боляче. Можливо це моя особливість, тому що епідуралка теж колись не брала і я дуже чутлива.
По ціні, це було за рік до війни, десь 15 тис грн (Київ). З мінусів: бачу смужки як проходила канюля, є нерівномірності коли витягнути шию, але всі кажуть що я придираюсь. Косметологи не бачать. Іноді прохожусь ліполітиками, точніше тріадою, все інше єрунда. В цілому не шкодую. Чоловік одразу після операції сказав ти як тоді, на 2 курсі універу.
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ длясою не люблю
Класна штука, але вони не всіх беруть або тимчасово
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Дякую. Зразу поїхали додому після наркозу? Як довго реабілітація проходила? Носили повʼязку?
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Не дієво для мене ((
Те саме. Мені тільки тріада розчиняє і то не значно і не на довго, все одно в тому місці збирається
Коплю на груди• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Не дієво для мене ((
А аппаратную косметологию Вам не советовали ?
Альтеру, ультраформер?
У меня нависает носощечная борозда с одной стороны - бесит ужасно
Вот хотела ультраформер на лицо и шею. Подбородок тоже провисать начинает слегка - не знаю видно ли это остальным, но я прямо рассматриваю себя со всех сторон. Хотя на фото вроде ничего еще с подбородком)
Альтеру, ультраформер?
Кукарикуууууу• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Не можу фото чомусь добавити (
вы разберитесь, жир ли там вначале
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Альтеру, ультраформер?
Я робила кавітацію, лазер, ще одну процедуру дуже травмуючу ( забула назву) ефект ну дуже короткотривалий
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
вы разберитесь, жир ли там вначале
Жир
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Так, одразу додому. Це знеболення як у косметолога чи стоматолога, але у глибші прошарки шкіри. Спочатку був набряк (+ схильна до них), 2 тижні у повʼязці, потім на ніч до місяця. В принципі через тиждень вже ходила у кіно), під поналкою не було видно + на шию хустинку.
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
От зими попереду і плюс працюю віддалено, тому налаштовуюся. Щоб до весни бути красунею)
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Так, чудовий план. Я теж у лютому робила, коли все під шию, комірці, є чим закрити. Головне обрати лікаря;)
Хай щастить
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Хай щастить
Буду обирати свого лікаря. Як спеціаліст супер, як людина какашка )
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А в кого робили абдоміно)?
Никитенко Богдан Миколайович
Коплю на груди• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
А травмирующую - это Агнесс, наверное?
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Буває)
Але Вам з ним не жити, як то кажуть)
Подмигашка• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А що саме робили?
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
А травмирующую - это Агнесс, наверное?
Згадала smas lifting
Просто жах який а не процедура ((
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Буває)
Але Вам з ним не жити, як то кажуть)
Так і є. Дякую вам велике що поділилися
Спішу - перекидаюсь• 26 октября 2023
Автор а вес какой у вас?
Мне 45 , был второй подбородок, убрала 3 кг и все отлично стало.
Малая еще та
• 26 октября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Автор а вес какой у вас?
У мене зараз вага є лишня, але коли була худа- так само мала підборіддя.
Тому і налаштовуюся на хірургічне втручання
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
У хорошего остеопата убрала. У меня не жир, а отечность
Це теж. Жир це на 80% набряк.
Янка-угомонись• 26 октября 2023
Ответ дляМалая еще та
Никитенко Богдан Миколайович
Як Вам результат? Задоволені?
В мене гуляли гормони, то поправилась, то схудла і є валік((, приталену сукню вже не вдягти. Шкода, такі складні 2 операції і ефект не зовсім той. Хочу ще ліпосакцію.