Всім загиблим Воїнам. А наша сім´я вже спланувала ставити інший пам´ятник, тепер більшість недовольні , це виглядить наче ми хочемо виділитися (не вважаю наш пам´ятник за 50 тисяч дуже крутим ), тим паче батько просив зробити на другій стороні пам´ятнику малюнок конкретно такий як хотів він. Тепер не знаємо що робити ставити свій як думали чи підкоритися і ставити той який не зовсім і подобається. Дайте пораду зі сторони
Nathalie27• 26 октября 2023
Чуже невдоволення не має Вас хвилювати. Ви виконуєте волю покійного.
Чашечка кофе• 26 октября 2023
Якщо подивитися на найвідоміше у світі військове кладовище - Арлінгтонське у всіх пам´ятники абсолютно однакові і це виглядає значно краще, ніж повна хаотичність у цій справі
healer09648293• 26 октября 2023
боже...хто вам той померлий? чому вас хвилює пам’ятник більше ніж його смерть? йому вже начхати, тільки в пам’яті лишиться живим..а ви про кусок каменю?
english book• 26 октября 2023
Бачила на одному цвинтарі всі однакові стоять,у виділеному місці, а вже за його межами хто який хоче. Я так розумію це за бажанням.Наш співробітник своєму брату військовому робив окремо, місце також виділила місцева рада, і частину грошей. Але окремо, бо він захотів по своєму.
Клементина• 26 октября 2023
Ответ дляhealer09648293
Автор же написала, що батько
І він навіть хотів певну картинку.
По темі, якщо це алея героїв, то краще всі однакові. А картинку ту, можна на цьому однаковому пам´ятнику зробити? - конструкція дозволяє?
І він навіть хотів певну картинку.
Ответ дляКлементина
Автор же написала, що батько
І він навіть хотів певну картинку.
там це допускається в проектах навіть пишуть що зворотна сторона для вільного зображення/напису
Клементина• 26 октября 2023
Ответ дляEllo
Якщо так.
То суто моя думка! Робити однакові. Це краще виглядає, бо алея героїв - то пам´ятне місце, куди будуть приходити багато людей. Як до поховань ветеранів другої світової. Краще, коли все в однаковому стилі.
Ответ дляКлементина
Автор же написала, що батько
І він навіть хотів певну картинку.
На цьому напевно ні і прям дуже не подобається що в тих запропонованих варіантах або місця для фото немає або день внизу маленьке фото. Ми думали робити можливо даже кольорове фото хоча б на пів тіла шоб вигляділо наче ми приходимо на могилу а він нас там чекає. З іншої сторони його побажання
english book• 26 октября 2023
Ответ дляКлементина
Автор же написала, що батько
І він навіть хотів певну картинку.
Навряд дадуть дозвіл. Знаю що колись на меморіалі навіть в одному стилі всі написи робилися. Ніяких додаткових написів. Ім´я загиблого, роки і стрічка.
І не знаю як в селах, а в Києві якщо ви щось робите з пам´ ятником, то обов´язковий дозвіл у адміністрації кладовища.
Клементина• 26 октября 2023
Ответ дляYana560
Аааа... Розумію
Тоді робіть свій.
В решті решт, це не якесь показове кладовище. Люди прийшли і пішли.
А для вас рідна людина
Тоді робіть свій.
А для вас рідна людина
Ответ дляКлементина
Якщо так.
Усі однакові - стандартизовано і безлико, як у срср
Клементина• 26 октября 2023
Ответ дляCatou
Чому СРСР?
Подивіться як виглядає Арлінтонське кладовище у США