КоролеВешна• 26 октября 2023
Призначено склад суду ,скільки розглядається?
Країна мрій• 26 октября 2023
Це ще навіть не порушено провадження, з дати подачі позову 5 днів на відкриття чи без руху.
Потім залежить від категорії справи, суда
ЯниЯ• 26 октября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Все вірно. А на практиці може бути і більше, ніж 5 днів (наприклад, якщо суддя піде на лікарняний чи у відпустку).
Не зви чайна• 26 октября 2023
На практиці і більше двох місяців може бути. З початку серпня по жовтень висіло статус призначено склад суду. Тільки он вийшла ухвала. В залежності від завантаження суддів, в кожному по різному.
Уходя дверю не хлопать• 26 октября 2023
Залежить від суду і справи. У нас було без виклику сторін, подано у жовтні 2020, а рішення прийнято через рік з чимось. Причому справа була формальна, без заперечень з боку відповідача. Засідання призначали одне на березень, а друге аж на вересень.
Бронетапці• 26 октября 2023
Я подавала 25 травня на визначеня факту народження дитини на окупованій теріторії, 30 травня призначено склад суду, 23 жовтня прийшла відовідь, потрібно доповнити документи. Жах
КоролеВешна
• 26 октября 2023
Ответ дляБронетапці
И правда жах