Доброго дня! Підкажіть, якщо не була використана програма 40+ після першого заїзду, при другому можна скористатися? Дякую.
Ответ дляСвята
Уже был прыхысток или не оформляли песель укр?
Заїхала перший раз у вересні, привезла дитину на навчання. І поїхала додому, не робила ні песель, ні оформлення 40+ . Якщо в листопаді заїду, то вже 40+ мені не світить?
Ответ дляnata.ant
Ні, бо вже вийшов срок,він в перші 120 днів оформлюється від першого вьїзду
Дякую Вам.
Ответ дляОльга-bc33
Якщо встигне,поки не пройшли ці 120 днів від вьїзду,то може зможете оформити,але це зараз теж на розсуд гміни
Ответ дляnata.ant
Зрозуміло. Дякую Вам.