Подскажите где купить не дорогую краску для волос красно-рыжего цвета, искала в разных магазинах, но там либо обычный рыжий цвет либо же красный, а мне нужен как на этих фото
Ответ дляЧорнобаївка
Очень красивый цвет 😍
Да, я прям схожу с ума от него, очень хочу покраситься💔
Тільки не про гроші• 26 октября 2023
Ответ дляАліна-622f
Вам 14-15?
Хи хи, ну ну• 26 октября 2023
Ответ дляАліна-622f
фото
Автор ви хочете собі такий колір?
Чи це ваш натуральний колір?
Для розуміння - яскраво рудий буде тільки на блонд дійсно яскравим. Не червоним а саме рудим.
Хороший колорист вам пояснить що і як можна робити щоб у вас вийде бажаний результат.
Іще якщо ви смуглянка то такий рудий зробить з вас занадто червоною. Якщо ваша шкіра більше бліда то сміливо можна фарбуватися в мідно рудий колір.
Чи це ваш натуральний колір?
Ответ дляХи хи, ну ну
Автор ви хочете собі такий колір?
Чи це ваш натуральний колір?
Це мій колір зараз, останній раз я фарбувалась вдома 8 жовтня, і я не хочу яскраво рудий, я хочу трішки темний, але щоб не дуже темний, тож висвітлювати волосся не варіант, а до колориста поки немає змоги піти
Хи хи, ну ну• 26 октября 2023
Ответ дляАліна-622f
Зрозуміло. Просто якщо є можливість все ж таки зверніться до колориста хорошого. Я так зрозуміла що ви хочете ваш колір зробити більш темний але не бургунд а ближче до мідного рудого.
Це можна зробити але все ж таки ідіть до колориста.
Ответ дляХи хи, ну ну
Ось якщо я правильно зрозуміла ваша бажана краска.
Вірно?
На фото колір більш червоний ніж рудий, але все одно дякую, поки буду шукати інші варіанти