Сіточка• 26 октября 2023

Підприємництво. Менеджмент. Маркетинг. Що обрати перспективніше дівчині?

Щоб вийшла з універу і могла влаштуватись на роботу.

Якщо не ці, то на які ще звернути увагу?
Мамзелькіна• 26 октября 2023
Маркетинг на сьогодні, що буде завтра запитання...

Бабка_в_кедах• 26 октября 2023
Робочі спеціальності завжди будуть мати попит
Невгамовна сила• 26 октября 2023
Маркетинг або Логістику
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Я считаю все эти профессии неперспективными.
Сама имею экономическое образование и уже 10 лет по нему не работаю
Мамзелькіна• 26 октября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Так, бьюті сфера..
Как нефиг делать• 26 октября 2023
По фиг , сама найдёшь себя в процессе
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
а яке направлення перспективне, ким Ви працюєте?
Цукрові вишні• 26 октября 2023
На зараз напевно маркетинг. Але як воно буде через 4-5 років 🤷‍♀️ логістику не розглядаєте?
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
Считаю перспективными все професии связанные с психологией, медициной и реабилитацией

Витворунка• 26 октября 2023
Бюті сфера
Дама-мадама• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Тільки це дуже важка сфера + необхідність постійного навчання
Меломанка Маланка• 26 октября 2023
З цих трьох - маркетинг.
Я сама директор з маркетингу.
Але якщо не буде знань, то відразу роботу, ще й гарну, знайти все одно важко. Бажано у студенцтві підробляти за спеціпльністю.
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
пропонувала, але щось вона не дуже хоче, хоча я сама розумію, що ця робота онлайн, з будь якої точки світу можна працювати.
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
А экономика и финансы - лёгкая сфера?
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
і воєн-зобов(( або зобов’язані-прив’язані до місця роботи
Протру пилюку• 26 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
+100
Дама-мадама• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А экономика и финансы - лёгкая сфера?
Легше, ніж реабілітація
Працювати з людьми з травмами, ампутаціями та різними ушкодженнями треба мати доволі стійку психіку. І фізично це не жіноча робота
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
Военнообязанные не привязаны к месту работы
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
З цих трьох - маркетинг.
Я сама директор з маркетингу.
з чого почати студентці? яку роботу вона вже може виконувати?

Хоче додатково закінчити в ШАГ графічний дизайн

Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
Легше, ніж реабілітація
Вы однозначно не в курсе работы с людьми, деньгами и продажами
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
тим більше
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
тим більше
У вас с логикой сложные отношения)
Протру пилюку• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Наверно имелось ввиду психологичный фактор.
Цукрові вишні• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я вступала до медичного університету у далекому 97 році, думала що перспективно. Ну що вам сказати. Дійсно, якщо порівнювати з 90-и то є прогрес. Але в цілому все не дуже добре. Стосовно підтвердження диплому за кордоном - все важче та важче. Якщо обирати медицину, то напевно стоматологію. Психологія та реабілітація будуть в попиті, але це необовʼязкове, тобто за кошти пацієнтів. А їх в пацієнтів найближчі років 10-15 не буде. Для дівчини можна спробувати сестринську справу. Але це не вища освіта
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Когда от вас зависит судьба чужих денег - вам мозг съедят ни чуть не меньше, чем когда на кону здоровье. А, возможно, и больше
Цукрові вишні• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
Так. Робота є і буде, а фахівців на зараз мало. В мене сестра в логістиці, каже що важко когось найняти робітників
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
У вас с логикой сложные отношения)
ні, бо психологи і лікарі часто знаходяться неподалік фронтових зон (періодично чи на постіній основі), знаю про що говорю. і це надтяжко морально(, такого досвіду своїй дитині я не хочу((
Реабілітог - це не менш психологічно тяжко, бо трагедію кожної людини будеш пропускати через себе, а жінки більш емоційні. Я лікую спину у чоловіка реабілітога, доньці - дитячий , то про їх роботу теж наслухана((
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Мой первый муж посиупал в мед в 1993 году. Хирург. Очень неплохо себя чувствует. И все, кто в медицине и имеет не только медицинские знания и умения, а ещё и хоть какую-то предпринимательскую жилку - никогда не будут без денег
Протру пилюку• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну вы сравнили...
Здоровье можно сказать невосполнимо, а деньги легко, если в сравнении.
Цукрові вишні• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
Ні, ніхто з лікарів нічого через себе не пропускає, це неможливо. Це я вам як лікар кажу