Сіточка• 26 октября 2023

Підприємництво. Менеджмент. Маркетинг. Що обрати перспективніше дівчині?

Щоб вийшла з універу і могла влаштуватись на роботу.

Якщо не ці, то на які ще звернути увагу?
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ну вы сравнили...
Здоровье можно сказать невосполнимо, а деньги легко, если в сравнении.
Мне есть что сравнить: я экономист, а мой первый муж доктор

автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ні, ніхто з лікарів нічого через себе не пропускає, це неможливо. Це я вам як лікар кажу
я про реабілітологів
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
ні, бо психологи і лікарі часто знаходяться неподалік фронтових зон (періодично чи на постіній основі), знаю про що говорю. і це надтяжко морально(, такого досвіду своїй дитині я не хочу((
Реабілітог - це не менш психологічно тяжко, бо трагедію кожної людини будеш пропускати через себе, а жінки більш емоційні. Я лікую спину у чоловіка реабілітога, доньці - дитячий , то про їх роботу теж наслухана((
Вы слишком много хотите: и деньги иметь, и не иметь геморроя. Так не бывает
Протру пилюку• 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Все разные, просто тежелее тем, которые через себя пропускают.
Но да со временем люди черствеют.
автор Сіточка • 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
я написала спеціальності, які розглядаємо, про легкість нічого не писала.

Надіюсь Ви лікар або реабілітолог або психолог і прийняли виклики цих професій з легкістю. Так теж буває) Я не ж не проти.
Дама-мадама• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
Дивлячись який саме психолог
Цукрові вишні• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мой первый муж посиупал в мед в 1993 году. Хирург. Очень неплохо себя чувствует. И все, кто в медицине и имеет не только медицинские знания и умения, а ещё и хоть какую-то предпринимательскую жилку - никогда не будут без денег
Ваш чоловік став до столу у 2000 році +/- З того часу багато що змінилось. Встати до столу стоїть грошей, багато грошей. І на факт, що навіть за гроші станеш. Ставки скорочують, медицина йде по шляху сімейної медицини. Можливо в маленьких містечках, де невелика конкуренція та велика корупція ще тримаються лікарі з «підприємницькою жилкою». У великих містах, де велика конкуренція та обізнані пацієнти, нагрівати руку все важче та важче. А офіційні зарплати хоч й підвищили, але все одно це мізер
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Даже в 2000 году стать к столу стоило денег. И не только денег, но и связей. Потому что желающих дать денег намного больше, чем столов). Но варианты всегда есть, если человек имеет желание работать
Миссис Буркул• 26 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
На зараз напевно маркетинг. Але як воно буде через 4-5 років 🤷‍♀️ логістику не розглядаєте?
А какая профессия логистика,точнее?
Так можно и курьером работать,тоже логистика

Миссис Буркул• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Военнообязанные не привязаны к месту работы
Военнообязанные вообще привязаны в принципе. Ну его на фиг такое счастье....Быть невыездной еще непонятно сколько лет?сама хотела получить второе высшее по психологии,но из за военнообязанности не пошла.
Как нефиг делать• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А экономика и финансы - лёгкая сфера?
легкая , хорошая база для всего
Меломанка Маланка• 26 октября 2023
Ответ дляСіточка
з чого почати студентці? яку роботу вона вже може виконувати?

Хоче додатково закінчити в ШАГ графічний дизайн
Контент, вести сми, на старших курсах піти в ассистенти.
Я з першого курсу почала з аутсорсу в маркетингових дослідденнях. До кінця навчання вже була менелдером з дослвджень в міжнародній компанії.
Всі мої однокурсниці, хто хоч якось підробляв і нормально вчився, ті влаштувалися. Хто не вчився, і не цікавився професією, то в основному ногтики роблять.
Графічний дизайн буде плюсом для маркетолога.
Невгамовна сила• 26 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
а ще як совісті не мати, то взагалі озолотитися
Злюка-закусюка• 26 октября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Преимущемтвенное большинство врачей не имеет ни совести, ни сочувствия и сопереживания)