жижифреймут• 26 октября 2023

Bolt навсегда заблокировал аккаунт водителя такси, который говорил на русском

Bolt навсегда заблокировал аккаунт водителя такси, который говорил с пассажирками такси на русском, чем вызвал их недовольство

В компании также заверили, что готовы предоставить всю необходимую информацию по запросу правоохранителей.

Ранее привлечь к ответственности водителя пообещал уполномоченный по защите государственного языка Креминь.

Напомним, вчера в сети распространилось видео, на котором пассажирки такси выразили недовольство, что водитель говорил с ними на русском, после чего мужчина попросил их забрать вещи и выйти из авто.
Результат:
вже голосів: 691
362 (52.39%) Не правильно
282 (40.81%) правильно
47 (6.8%) Мне все равно
ОливьЕЖечка• 26 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І ви вважаєте це нормою ?
Я просто констатую факт. Я не маю ні права, ані бажання давати свої оцінки, критикувати колег і тим паче керівництво.
Це я Вам так - до відома. Щоб не марили, що у столиці 100% україномовні.

Примарочка• 26 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Да и пофиг, в Уклоне будет работать. Если б именно его можно было вызывать, я б этого водителя и вызывала))
Уже орали ´путин, ввиди вайска´, мало?!
Лама_мама• 26 октября 2023
Ответ длячир
А что там, ватничал водила?
Он не ватничал. Он им правильно всё сказал. Они хворые.
Хлопаю ресницами• 26 октября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Удалено администрацией...
Так скажіть своїм руським браттям звалити на свої болота, одразу залізяччя і все інше від Заходу стане не потрібне. І борги вже намалювали
Кусюче сонечко• 26 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ты гля яка пані, ще визначає чи гідні спілкуватися українською...для таких розумак треба провести екзамени як в Латвії щодо знання державної мови, хто узкошелепний позбавити права обирати владу.
Господи, как же жить то будут с запретом ходить на выборы
Mira29-c3c3• 26 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А хто марить?
Насправді це страшно .Столиця України...
Лама_мама• 26 октября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Він в Україні і державна мова у нас українська
Думаю, что в Европейских странах надо запретить въезжать украинцам без знания государственных языков: не знаешь французский? Не говоришь на государственном языке во Франции? - всё, чемодан, вокзал, домой.

Хлопаю ресницами• 26 октября 2023
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Це по типу смішно, як про 2 вагони з цементом і мертвими єврейськими дітьми?
Весёлая морковка• 26 октября 2023
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
кацапський анекдот
ваш переклад не врятував. прокололися
ОливьЕЖечка• 26 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А хто марить?
І що саме Вас лякає?
Ото б не було цих мовних конфліктів і переляків, то може і війна не прийшла б на нашу землю. А так - самі наврочили.
Хлопаю ресницами• 26 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
Трохи плутаєте біженців із громадянами країни, в якій живуть десятиліттями російськомовні
Хвець-тець• 26 октября 2023
Ответ дляСадоводница
В Україні чи в рашці?
Спробуйте в рашці права покачати, говорячи українською. Звільненням з роботи не обмежитеся.
Хотите вы это или нет, но все прекрасно знают что большая часто Украины говорит на русском языке. Поэтому все все понимают. А в рашке тоже в регионе нац меньшинств свои языки и никакой проблемы нет. То есть люди могут говорить на татарском, тувинском и т.д.
Я ещё понимаю если бы человек не понимал русского, но тут тупо хайп.
По сути, водитель не прав из-за закона, ну он в итоге тоже пошёл на принцип.
Лама_мама• 26 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну значит не брать беженцев на работу без знания государственного языка.
Примарочка• 26 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
А чем он вам так приглянулся? Без подколов, просто интересно чем он лучше других таксистов на ваш взгляд.
То бот пише. Розкачує
Жертва интернета• 26 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
До речі і переважна більшість депутатів спілкуються російською і нікого за це ще мандату не позбавили
У многих и двойное гражданство
Mira29-c3c3• 26 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
І що саме Вас лякає?
Ви самі хоч зрозуміли що написали ?
Жертва интернета• 26 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Завтра передам ген.директору петицію ’з позором’ від порадниць. До речі, переважна
більшість професорсько-викладацького складу національних закладів вищої освіти (у Києві!) між собою спілкується російською. За Харків та інші міста не скажу, точно не знаю.
А между собой тоже нельзя?
Лама_мама• 26 октября 2023
Вот так свобода и заканчивается. Люди сами себя в клетку сажают!
Сами превращаются в доносчиков.

Не так сказал, не так руку к сердцу приложил, не ту вышиванку надел.

Слишком маленький украинский флаг на окно повесил.
ОливьЕЖечка• 26 октября 2023
Періодично користуюся послугами таксі BOLT. Жодний водій не розмовляв зі мною українською. Я чомусь не скаржилася. А шо треба було?

Примарочка• 26 октября 2023
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Жалоба. Отвратительно
Майская киска• 26 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Разумеется! Что ж вы столько время впустую потратили?
Божий одуванчик• 26 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Українка такого не написала б. Ви матрьошка із раші. Вас видно здалеку. Не пишіть мені більше

Круто, якщо б адміни відкрили б всіх анонімів. Ми б побачили, хто є хто
І що, вам у Німеччині стало б легше патріотку з себе зображати та матрьошками і вузькощелепими обзивати інших? Здалеку їй видно😂
ОливьЕЖечка• 26 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
Сами превращаются в доносчиков.

Це наш менталітет такий. Хаяти один одного за мову, за зовнішність, за достатки чи недостатки)))
В результаті: маємо, що маємо)))
Ондатрова шуба• 26 октября 2023
Тут боты первые стр всегла, а четкий срез виден в инсте! Поддержали парня и нашли героиню😂интересное впереди
Божий одуванчик• 26 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ви називаєте Закони України писульками, які не мають значення, але хочете, щоб я вчилася думати?
А як треба назвати закони, які порушують Головний закон країни - Конституцію?
Примарочка• 26 октября 2023
Адміни, відкрийте автора!
Однозначно тема від ботів і голосують такі ж боти - для формування відповідної думки суспільства!
Не думають люди так, як показує голосування, це спецтехнології!
Кусюче сонечко• 26 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Та невже, поясніть, що мав на увазі Хуйло під словом денацифікація?
А чего хуйло с большой буквы?
МамОмужа• 26 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
То може всі та і в рашку, бо ми вас будемо притісняти, а там все буде по-домашньому.
Відкрийте кордони. Мені правда цікаво, скільки вас таких щирих лишиться, коли решта хто куди, хоч до німців, хоч в рашку. Мобілізують вже силоміць, нема бажаючих.
Сподіваюсь, ви і ваші чоловіки не диванні воїни? Притісняти вона зібралась. Такі от що в комуняк, що в німців перші бігли сусідів закладати та розкуркулювати. Синдром вахтьора в дії.
Лама_мама• 26 октября 2023
Ответ дляЖертва интернета
У многих и двойное гражданство
Да повально. Куча судей, у которых не у самих российское гражданство, а у супругов. Не так палевно, но если что всегда можно с семьёй восстановиться. Очень удобно.
Вакцениро Вона• 26 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
У меня нет таких братьев.Своим говорите
А долгах мы самые уши и даже больше,как бы вам это не хотелось не слышать и воспринимать.