begovelik• 11 декабря 2024

Водійка відомого сервісу таксі висадила з авто родину загиблого військового

У Київській області водійка таксі Uklon висадила з автівки родину загиблого військового після того, як її попросили вимкнути російськомовний навігатор.

Про це повідомила Олена Петрів у Facebook.

За словами Петрів, таксі викликали мама та сестра загиблого військового, які разом з 9-річною дитиною поверталися із кладовища.

Водійка говорила російською мовою, її навігатор так само підказував дорогу російською.

На прохання пасажирки вимкнути російське жінка почала кричати та висадила клієнтів посеред траси неподалік Вишгорода.
«Я зараз тебе дожену і по голові надаю», – пригрозила водійка на прощання.
Жах. Як вона посміла? Зовсім страх втратили, де мовні патрулі, я не розумію?
https://www.volyn24.com/news/225955-vodijka-vidomo...
GirlSuper• 11 декабря 2024
Знову мова.
Але звичайно водійка не права 💯
IrinnkA• 11 декабря 2024
Які ще мовні патрулі? Це що таке? А як би польською, англійською чи французької навігатор говорив би, то можна? Додам теж, що водійка навіжена якась
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляGirlSuper
Знову мова.
Але звичайно водійка не права 💯
Коли вже Зеленський поміняє законодавство, щоб за таке зразу до тюрми?
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Так, мовні патрулі, бо мова - генокод народу
IrinnkA• 11 декабря 2024
Тикайте собі свої морди. Водійка емоційно неврівноважена, а щодо того якою мовою говорила вона та навігатор, теж не бачу проблеми
In limbo• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Наскільки треба бути моральним інвалідом, щоб заробляти свої тролячі бали на цьому…
IrinnkA• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ну так давно вже пора її вчивти, переходити на неї коли співрозмовник нею розмовляє, але це не зобов´язує тільки нею і розмовляти в побуті. Це власна справа людини
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ну це сфера обслуговування ,вона має державною
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Це так, але з навігатором як бути? Якщо на навігаторі немає української, а вона не знає добре місто?
Color never seen before• 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
То вона і сказала їм ’Я зараз тебе дожену і по голові надаю’ українською
Элли Иванова• 11 декабря 2024
А есть закон, запрещающий неукраиноязычные навигаторы? Если нет - пассажиры идут лесом. Пешком.
Если такой закон есть - водийка платит штраф.
Не путаем ’общение в сфере обслуживания’ с настройками навигатора.
IrinnkA• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ну якщо вже такая клієнтка попалася то просто виключити звук. В принципі я так і їзжу з навігатором без звука. Краще музику послухаю ніж оце ’через 200 метрів зверніть наліво’. У першій - стрес від загибелі чоловіка, друга - неврівноважена. Ще й з людьми працює
bonny1• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Ну тогда пусть всех русскоязычных отпустят с фронта, так как они недостойны защищать Украину, а на фронт отправят только тех, кто разговаривает українскою мовою і в вишиванках
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
В мене знайомі їздять тільки зі звуком, якщо без звуку, то вони відволікаються на екран і можуть потрапити в аварію
Retu• 11 декабря 2024
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ обе повели себя неадекватно
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
І випустять закордон, бо вони недостойні великої честі мешкати в Україні
IrinnkA• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Не знаю, мене це не відволікає. Мене якраз звук відволікає. Я вдома без звуку їздила, і тут, і всі подорожі машиною без звуку. Тому для мене навпаки, звук дратує.
bonny1• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Это точно, а то блин то навигатор не устраивает, то музыка, когда вызывают такси, пусть в примечаниях указывают только украиноязычные водители, и тогда русскоязычные не будут брать заказ.
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляColor never seen before
Удалено администрацией...
annu-b519• 11 декабря 2024
Ответ дляGirlSuper
Знову мова.
Але звичайно водійка не права 💯
Не права в чем? Что кричала безусловно, а в остальном права, не нравится сервис можно отменить поездку и оставить отзыв, а не нервы мотать водителю.
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Це на якому навігаторі немає української?
Наталка -русалка• 11 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Є
bonny1• 11 декабря 2024
Я вот до войны вызывала такси, и приехал водитель иностранец, который не на русском, не на украинском ничего не говорил, и встал еще не там, ничего страшного доехала с ним и скандал не устраивала
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляНезламна
На вcіх є? Наприклад, у нас в авто базовий навігатор - там української немає (
Лизочек• 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
А навигатор на каком шпрехал? Это важно
автор begovelik • 11 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Є
На моєму авто немає
Mira29-c3c3• 11 декабря 2024
Ответ дляbonny1
А ваша історія до чого ?
valleriya14• 11 декабря 2024
не думаю, что на просто вежливую просьбу выключить рос язык, водитель начала сразу кричать, высаживать пассажиров и угрожать проламыванием головы) уверена, что было по другому, но кто ж правду напишет
Mira29-c3c3• 11 декабря 2024
Ответ дляvalleriya14
звичайно 😡😡😡😡
То деяких від української викручує як чорта від ладану .
Незламна• 11 декабря 2024
Ответ дляvalleriya14
Теж правда. Щоразу думаю: як добре, що я з людьми не працюю. Особливо зараз