L-i-s-a-92af• 31 декабря 2024

Цікава новина. росія

Казахстан, Азербайджан, Ізраїль, ОАЕ скасовують рейси до Росії доти, доки вона не визнає свою відповідальність за збитий літак і не дасть гарантій безпеки їхнім літакам над своєю територією.
Фактично, ці гарантії означатимуть відмову РФ від застосування ракетних засобів ППО проти українських безпілотників у зонах НЕ закритих для руху літаків.
Путіну кажуть: "От є у вас безпольотна зона над РФ по всьому периметру українського кордону. Ми її поважаємо, ми туди не залітаємо. Там стріляйте чим хочете по чому хочете: нам все одно. Але ви зобов´язані припинити регулярну стрілянину ракетами ППО над територією, де ви самі дозволили міжнародні пасажирські перельоти Інакше ми до вас літати не будемо, і ваші літаки до себе не пустимо".
Для Кремля це пі#децьки жорстка умова. Якщо її виконати, то практично вся територія РФ буде відкрита для ударів українських дронів. А якщо її не виконати, то зникне і так слабкий авіаційний зв´язок з рештою світу.
Зважаючи на все, на роздум Путіну дали час приблизно до Нового року. Після цього припинятимуть авіасполучення з РФ.

І. Яковина
Leka_Leka• 31 декабря 2024
Там стріляйте чим хочете по чому хочете: нам все одно (С). - оце і є саме сумне для нас((((
rybka21• 31 декабря 2024
Гарантії рашкі нічого не варті
Seehund• 31 декабря 2024
Они ипанутые, им пофиг на авиасообщение.
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Не скажіть,будуть вити матрьошки про незручності
Marinamariana• 31 декабря 2024
Ну так не будет авиосообщений у Рахи , прям они передохнут с горя от этого ?
Seehund• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кому интересен вой матрёшек, их руководству точно нет.)
musilda• 31 декабря 2024
Там есть один нюанс .Почему работает ПВО ,тем более уже есть версия о беспилотниках Украины ,так что эту версию и будут раскручивать
rybka21• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тю, вони вже видали версію, що то була українська провокація, щоб посварити русню з Азербайджаном
Моpгана• 31 декабря 2024
Дивно, а на табло московських аеропортів рейси з/до Еміратів, Азербайджану. Ніхто нічого не скасовував по факту...
opium_black• 31 декабря 2024
Жителям Шостки від цього не легше 😢
Antiprom• 31 декабря 2024
Ответ дляLeka_Leka
Там стріляйте чим хочете у нас вже 3 роки.. що для вас сумним раптово стало?
Чудова новина як на мене.. сподіваюсь що наші дрони будуть і далі цілодобово літати біля аеропортів росії і таким чином закриють повітряний простір над всією росією))
Filomena• 31 декабря 2024
Ответ дляmusilda
Версія що літак збив український безпілотник від директора рос музею? Ви вважаєте Ільхама Алієва дурнем? Все давно всім зрозуміло. Літак був ушкоджений ппо, не зміг сісти, бо працювали реби. І на горе кацапам пілоти змогли дотягнути його до узбережжя.
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
З Нового року
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Ото ж
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляmusilda
Це рашистська внутрішня версія,виключно для власного безмозкого населення.
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляmusilda
Антей нарисовал) И Бразильский дистпечер подтвердил. После суда по МН17, вы думаете Израиль и АОЭ в это поверят)
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Прям перед табло в Москві пишете)?
СhanelKa• 31 декабря 2024
Ця новина не зовсім відповідає дійсності
Ліньки писати за кожну країну, наприклад їх популярні Емірати, то
Flydubai призупинила рейси з Дубая тільки до Сочі та Мінеральних Вод з 28 грудня 2024 року по 5 січня 2025 року. ( аж на тиждень)
І все. В цей час з Москви Внуково всі рейси, як і були в Дубаї, їх десяток в день
По іншим країнам там інші строки і інші направлення ( не усі)
svitochkaa• 31 декабря 2024
А чему удивляться,если на россии летать опасно-наши дроны везде и в большом колличестве.Конечно,прекращают перелеты
svitochkaa• 31 декабря 2024
Вон от обычных птиц самолеты падают,а тут дроны со взрывчаткой.
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
То б то зупинення рейсів в 21 столітті таки є . Але вибіркове і поки що на тиждень. Далі чекатимуть гарантій.
Wendy Rhoades• 31 декабря 2024
Ответ дляrybka21
і українці не дали очевидно дозвіл на посадку літака в найближчому аеропорту? Мабуть то українці хотіли, щоб він впав в море і по всьому.
Які ж вони дебіли
СhanelKa• 31 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Не всюди на тиждень, у різних авіакомпаній по різному
зупинки різні, Qazaq Air до 27 січня і тільки до Єкатиренбургу
Це вибіркове рішення, не загальна зупинка
mamaМия• 31 декабря 2024
В кінці кінців, чому лише ми страждаємо від неможливості авіа польотів. В першу чергу потрібно заборонити їх тому, хто цю війну розпочав. А то блін «гей-європа, кляті американці, чорножопі араби ..», самі тільки і шастають по світу.
Elmyska• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А кого ипет их вытье ? Так же как и желание украинских мужчин жить. В бус и дело с концом.
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
Ну це все одно не норма в 21столітті. В все це із-за амбіцій якогось пітерського маніяка. А всі невідмінені рейси все одно дуже ризикують життям своїх пасажирів
Моpгана• 31 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Прям перед табло в Москві пишете)?
Ой, ви знаєте, є такий сайт, гугл зветься, там можна інформацію перевірити, навіть ту, що бреше яковина
Моpгана• 31 декабря 2024
Ответ дляtetnes
І як пишеться ’тобто’ теж можна загуглити)
З прийдешнім!)
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Нагуглили на ріа ру що нічого не відмінили)? Ну що ж ви молодець) З прийдешнім!)
tetnes• 31 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
З прийдешнім!)
Причепилися до правопису) Молодець! З табло у вас все одно погано вийшло)