вентиляторная• 27 октября 2023
Как Вам имена Доминика, Соломия?
?
КартаБезКомиссий• 27 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Чим? Скорочене Соля, дивне скорочення.
В знайомих теж Соля називають. Взагалі таке скорочення не айс. Назвати таким гарним імʼям, щоб так його перекрутити. Причому вона постійно Соля, повним мабудь і не називають))
Доповню: Соломкой ще називають
сама себе прекрасная• 27 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Мені колись пояснювали, як з Олександри вийшла Шура, не пам´ятаю як, але досить логічно, хоч я все одно була і шоці))
Александр -Алексаша-Саша-Сашура-Шура, по такому принципу, и Петю в Васю можно трансформировать
Радуга-дуга• 27 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Не всі.
Кажу ж, маємо чудову дівчинку Соломію в родині. Соломія, Соля, Солечка, Соломієчка. Ніхто Соломкою не називає. Тільки мій тато ляпнув ото раз, але більше так не робить))
У мене теж доня Соломійка ) але ніяких скорочень , якось повелося Соломія -Соломійка , а кума як ваш тато теж ляпнула соломка , я зробила зауваження, то така ображена що куди там була)
Радуга-дуга• 27 октября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Доповню: Соломкой ще називають
О це ви вірно підмітили , гарне ім’я, навіщо перекручувати )
Швендяю містами• 27 октября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ну мій тато теж типу образився, але ми його хором затюкали)))
Звоночек• 27 октября 2023
Соломия не нравится,в нашем регионе не слышала чтобы так называли девочек,Доминика больше нравится
вентиляторная
• 28 октября 2023
Ответ дляСемицветка
Не нравятся. Доминика странное, Соломия мне кажется неблагозвучным.
Да. Согласна.
вентиляторная
• 28 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Не розумію, якщо людина правду говорить, бо це дійсно нагадує солому, то що такого. Вам так хочеться затюкувати, бо Вам типу воно модно, а значить аатоматом гарно. А воно так і є. Солома.Тато просто не зрозумів моди, нащо ображатися йому, коли ви цього не розумієте.
Джеральдина.• 28 октября 2023
Доминика ещё более-менее, но больше нравится в варианте Dominique, который у нас неудобен, так мы на воспринимаем имена без ’феминных’ окончаний
Соломия не нравится, уж лучше Роксолана (подобного типа)
Джеральдина.• 28 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А навіщо його скорочувати?
А навпаки обирала таке ім´я дитині, щоб його не скорочувати.
Всі звикли до радянських імен))
Вообще-то имена краткие употребляются во всем мире, только ’наши’ многие звучат некрасиво в сравнении с полным именем
Швендяю містами• 31 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Тато все зрозумів)
То просто вам ці імена не подобаються, тому ви так реагуєте.
Внучку називають не так, як ви б хотіли?
Змиріться) Ви ж своїх дітей назвали, як самі вибрали?)
вентиляторная
• 31 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Тато все зрозумів)
І що тато зрозумів? Що треба притворитися що ім´я не нагадує солому і сіль? Певно, щоб Вам вгодити, просто вирішив припинити дискусії. Що за догадки ваші, до чого. Якісь свої припущення.