Kuziapetrovna• 27 октября 2023
Что лучше для ребенка: заработанная самостоятельно 5-7 или с помощью 9-11?
Почему?
Как думаете нужно детям помогать в учебе?
Nathalie27• 27 октября 2023
Думаю, 9-11 с помощью. Считаю, что лучше ребенка переводить на самостоятельный поиск помощи - гугл, ГДЗ, одноклассники и т.д.
prosto_aisha• 27 октября 2023
Все не так однозначно. Если ребенок просить о помощи, сам хочет чтобы вы помогли разобраться то лучше с помощью. Другое дело если родители сами настаивают и вменяют эту помощь. Для меня лучше самостоятельная оценка
Борисфенка• 27 октября 2023
Бувають завдання посильні і непосильні.
Якщо арифметика, сам вирішить, а якщо презентація, один раз треба навчити.
Janeke_in_UA• 27 октября 2023
Если у ребёнка реально не получается и его это огорчает и падает мотивация, то лучше помогать. И пусть оценка не совсем заслужена, но ребёнок доволен. Мне лично пофиг на оценки ребёнка, но когда его клюют некоторые учителя, а он из-за этого переживает, то помогаю и буду помогать. Если бы ему было все равно на мнение других, то спокойно занимался бы сам только тем, что ему нравится и пригодится для дальнейшего поступления. А так... Тянем вместе все
Probel Tochka• 28 октября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Согласна, уметь крутиться - круче, чем знать физику или алгебру)
Смотря для кого. В ракетостроении или в хирургии круче знать, чем ’крутиться’.
Lena-Lena12• 28 октября 2023
Є завдання, що й дорослі не можуть розв‘язати. І вчительки також розв‘язують з помилками. Типу «на завал». Систему треба міняти. В нас так повелося, що жахають цими контрольними та самостійними, і відбивають бажання вчитися. І придумують для контрольних якісь закавиристі питання чи завдання. Лише страх від цього та стрес. Але ж головне в навчальному процесі - щоб дитина захотіла далі навчатися, здобувати знання. В наших школах у більшості випадків прагнення до знань придушується і культ «балів» та «оцінок». Тому важко відповісти на ваше запитання. Вчитель тоді вдалий, якщо його ж учні його перевершать. Але в нас тактика вчителів - або всім «два»; або «моя хата з краю»; або «ходить до репетитора», іноді є справді, хто має благородство, але зараз таких все менше.
Probel Tochka• 28 октября 2023
Ответ дляLena-Lena12
У нас все навпаки - контрольні завжди легші за пройдений матеріал.
4 роки в молодшій школі, за НУШ, так було, зараз в іншій школі 5 клас - те саме.
Lena-Lena12• 28 октября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Може, залежить від вчителів. Хоча молодша школа - там, зазвичай, добрі. Потім можуть бути вибрики.
Probel Tochka• 28 октября 2023
Ответ дляLena-Lena12
Та, наче там програма затверджена... Те, що я бачила сама - це друковані зошити для діагностичних робіт, коли донька одну чверть на дистанційному була, - це просто сміх, дуже легкі. Скоріше, навчали більше, ніж програма, а контрольні по програмі.