Не танцую- но пою• 28 октября 2023

Зволожуючий, поживний крем під очі.

Все життя шкіра була жирна і якось зона навколо очей виглядала добре.
Зараз приймаю ретиноїди, шкіра стала ближче до сухої і дуже різко шкіра під очима почала втрачати вигляд. Вона у мене і так там дуже тоненька, а тепер, якщо мружуся, стали помітні мімічні зморшки ((
На чудо не сподіваюся, але хочеться наживити шкіру.
Мені 30, зараз користуюсь біодерма сенсібіо, на день він хороший, легкий зволожуючий, а ось на ніч хочеться щось більш важкеньке.
УраганнаЯ• 28 октября 2023
Ви ретинол під очі наносите ?
Із класних можу порадити Анна Лотан або Ренью.

автор Не танцую- но пою • 28 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ви ретинол під очі наносите ?
Ні, я системні ретиноїди приймаю ( акнетин)
Порадьте будь ласка.
Штора с кисточкой• 28 октября 2023
Ренью Гринс. Жирненький плотний.ще й забирає трохи міміку.ніби розгладжує.
So_so• 28 октября 2023
Такой
Пасти Ла• 28 октября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Можна фото ?
Або оригінальну назву
Полюю на дрони• 28 октября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Грінс це ж Анна Лотан? Ні хіба?
Штора с кисточкой• 28 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Грінс це ж Анна Лотан? Ні хіба?
Точно. Переплутала. Анна Лотан Гринс.

Штора с кисточкой• 28 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Можна фото ?
Або оригінальну назву
Я беру на розлив. Бо в рідних баночках дорого. Нарозлив косметолог продає 10 мл 490 грн. В рідній баночці дорожче раза в 2.
Ответ дляШтора с кисточкой
Дякую, подивлюся
УраганнаЯ• 28 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Можна фото ?
Або оригінальну назву
В мене ці. Зелений (Анна лотан гринс) більше подобається
Пасти Ла• 28 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую !
ПочтальЁнша• 28 октября 2023
Я использовала третиноин 1% на лицо, мне хорошо убирал сухость под глазами Bioderma Atoderm eyes и лицо очень сухое было спасал Bioderma Atoderm бальзам.
Ответ дляПочтальЁнша
Оцим біодерма для очей і користуюся, але мені його недостатньо.
Хочу саме на ніч щось сильніше
Червона калина• 28 октября 2023
Если Вы Биодерма пользовались для чувст кожи, то аптечный возьмите svr пальпебрал . Он для чувств и более питательный. Пробник если есть , попросите у консультантов аптеки.
Ответ дляЧервона калина
Дякую