Третья мировая война вот-вот начнётся. Все должны быть готовы, – цитируют СМИ слова диктатора Северной Кореи Ким Чен Ына
Лидер КНДР подчеркнул, что столкновения на Ближнем Востоке приведут к тому, что военные действия могут распространиться и на другие регионы мира.
Также экс-советник Пентагона Макгрегор заявил, что Турция может вступить в палестино-израильскую войну на стороне ХАМАС.
По данным Макгрегора, Эрдоган подготовил почву для возможного военного вмешательства Турции в израильский региональный конфликт. Он предупреждает израильтян и США, что будет полномасштабная война.
dajkiri-irina• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Маск уже сказав що США розпалює війну між одним народом - нами і кацапами. І пора припиняти давати нам зброю. Усе йде до того, що на виборах переможе Трамп або хтось від його партії.
Альцгеймер і байки бідона уже порядком усім там набридли.
США на порозі того щоб закритись від усіх проблем в доміку. Керівники слабкі і нерішучі, а інколи відверто тупо себе ведуть. У них самих проблем по горло. Як і у толерантної Європи.
Ось головна причина того, що всяка шушара піднімає голову - слабкість і нерішучість заходу, а не напад Росії на Україну.
Хіба хтось підняв голову після анексії Криму?
Санкції гівно, одні слова і погрози, а за спиною - торгівля аж бігом.
Поляки на фоні усих цих толерастів і вирожденців, вибачте - ще хоч якісь ознаки життя проявляють. Вони не допустять щоб кацапи підійшли до їх кордону з боку Львова. А все до того йде в світлі останніх подій. Вибачте, що ламаю ваші ілюзії щодо того, що ми ось ось будемо в Криму і Залужний - геніальний стратег.
Бо без американської підтримки і нашого впертого небажання прийти до тями і включитись в реальність - невідомо куди кацапи можуть зайти.
Вы мне ломаете надежды? Я адекватно оцениваю ситуацию с 2014 года,знала,что будет большая война. Свою точку зрения тут стараюсь не высказывать. Но насчёт поляков-не все так однозначно
Ответ дляPinkyPink
На початку другої світової в сша не було так багато інтересів на близькому сході. Просто закритися в доміку і вивести всі свої війська з Сирії, Іраку і тд не знайде підтримки навіть у найзапекліших фанів Трампа.
Ленд ліз США підписали ще до нападу японців на США і активно підтримували Британію, совок і Китай
Підтримували як і наспо каплі. Після перл харбор вони відкрили по суті ще один фронт, що відіграло значну роль
Ответ дляlilu1990
Подивіться інтерв´ю у соколової. Командира третьої штурмової.
Те, про що говорять усі мої воюючі родичі, те про що я пишу тут уже не перший раз.
Нас опустили в теплу ванну, буданов і іже з ним, ми живемо в світі рожевих поні і єдинорогів.
Одна з тез цього командира:
Ми нікого під Києвом не розбили, кацапи самі звідти пішли.
Одна з тез цього командира:
«Ми нікого під Києвом не розбили, кацапи самі звідти пішли.»
Ну так, а гори битої техніки нам примирилися. Мої знайомі, які особисто приймали участь в боях Буча-Бородянка кажуть зовсім інше
Ответ дляPinkyPink
Пригнали б ще. Як і під Бахмут. Але логістичної їм було то не вигідно
Ответ дляlilu1990
Одна з тез цього командира:
Дайте посилання.
Наскільки памʼятаю 3 штурмова це ж Азов.
Вони були під Києвом?
Ответ дляdajkiri-irina
Вони не допустять окупації кацапами західних областей. Принаймні це.
Люсильда.ua• 28 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Разочарую Вас. У нас они стояли с 27 февраля по 31 марта. Да им градами насыпали, обстреливали наши. Но... ушли они действительно сами. Получили распоряжение, собрались и выехали. Никто им в след не стрелял, веником не гнал. Бучанский р-н Макаровская ТГ. У меня есть десятки фактов от свидетелей событий. Где они стояли, чем занимались, о чем говорили и как уехали. 5-я танковая из Улан-Удэ.
dajkiri-irina• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Надеюсь,этого и не случится. Польшу после выборов штормит. Себя они в обиду не дадут,это точно.
Ответ дляPinkyPink
На той момент в них не було так багато сформованих резервів щоб приганяти і те, що логістика в них була перерізана - то заслуга наших бійців, а не «самі пішли».
Пішли, бо вирішили що інші напрямки більш перспективні. Той командир так і говорить: вирішили б по іншому, був би Бахмут десь під Києвом
Клементина• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Одна з тез цього командира:
+
Вони самі пішли
Це було зроблено перед переговорами
А коли йшли, на дорогах було велике скопичення руснявих військових. Чудова ціль, але їх ніхто не бомбив. Їм дали спокійно піти.
Вони самі пішли
Це було зроблено перед переговорами
Люсильда.ua• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Их цель была: Киев за три дня (это не из новостей, и не от командира, это со слов самих орков). Но мост на Стоянке подорвали. Они месяц продержались. Иногда были стычки между бурятами и кадыровцами. Помню бой под Севериновкой вночь с 5 на 6 марта. Сильно они побили друг друга. Я лично видела их трупы и горевшую технику. Так как после боя мы наважились выехать на трассу прям на них.
Flower Girl23• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Ушли сами, потому что путин тогда ещё хотел договариваться с Зе...
Ответ дляlilu1990
Оце новина. Про це всі давно знають.
Гіркін писав про те, що не взявши Київ за два тижні, вони підуть звідти ще у березні 2022.
Тому що на те є маса причин.
Але вам би зраду розігнати.
Тому що на те є маса причин.
Але вам би зраду розігнати.
Ответ дляlilu1990
Одна з тез цього командира:
Читала вас - читала, аж поки не дійшла до цієї фрази: «Ми нікого під Києвом не розбили, кацапи самі звідти пішли» - брехня і кацапське ІПСО! Я живий свідок тих подій. Наші розбивали їх колони під Києвом так, що дим стояв стовпом днями напроліт, а у повітрі був дим і зараз від горілої техніки, пороху, та тіл. Ага, самі пішли, аякже!
Ответ дляFilomena
Оце новина. Про це всі давно знають.
Тому що на те є маса причин.
Але вам би зраду розігнати.
Тому що на те є маса причин.
Але вам би зраду розігнати.
Мені зраду розігнати? Чи телемарафону який назвав це бєгством із под Кієва, і почав розганяти що ми воюємо з дегенератами і ні на що нездатними орками?
Ответ дляlilu1990
Я вибачаюсь, а ви карту бачили колись?
Росія ВЖЕ біля кордону Польщі. Весь білоруській кордон дефакто в зоні впливу рф, плюс кордон з боку калінінградської області.
Львов там вже ролі не грає.
Ответ дляПиона
Це не мої слова. А командира третьої штурмової. В інтерв´ю яніні соколовій. Усі претензії до нього
Соната любви• 28 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
я тут когда-то написала, и не только про Киевскую область, и приводила пример своих знакомых, которые воевали на одном направлении.
на все мои сообщения нажаловались
тут свято верят святому телемарафону.
на все мои сообщения нажаловались
тут свято верят святому телемарафону.
Ответ дляKateSavch
Я вибачаюсь, а ви карту бачили колись?
Львов там вже ролі не грає.
А постачання зброї? Короче, якщо ви не розумієте, я нічого нікому розжовувати не буду.
Клементина• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
В нас же все русняве заблоковане.
А вони у себе по всім ЗМІ по сняли про жест доброї волі перед переговорами.
Да, да той ’жест доброї волі’ з якого ми всі ржали на хвилі патріотизму. І нам тоді здавалось, що так легко прогнати русню.
Перед тіми переговорами, які по суті провалились.
А правда в тому, що в них ніхто не рахує людей. Вони мільйон покладуть, а будуть стояти, якщо такий наказ. Бахмут тому приклад.
Ответ дляlilu1990
А що не так?
Просто так заходили постояти?
Хочете зрозуміти прочитайте гіркіна за березень 2022.
Він наче ж не з марафону?
Просто так заходили постояти?
Він наче ж не з марафону?
Люсильда.ua• 28 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Я не знаю, ніхто того не знає, але факт є факт
Ну Вы - не знаете, а я знаю. Села Бузова, Березівка, Колонщина, Мар´янівка, Северинівка, Мотижин, Копилів - ПІШЛИ САМІ. Є сотні й навіть тисячі свідків серед місцевих жителів.