Сапай вазони• 28 октября 2023

Дівчата 35-45, ви любите робити мінет? При тому що ви працюєте і є діти школярі?

Добрий день!
Дівчата 35-45 років, маю не скромне питання саме до вас.
Чи любите ви робити мінет?

Мені 42, гарно виглядаю, працюю, маємо дитину 12 років.
Реально втомлююсь на роботі, побут на мені, вже ввечері нічого не хочеться.

Чоловік прямо ображається, що ввечері відмовляю в сексі, а він би ще й мінета хотів. Бо ввечері без мінета процес погано запускається, йому 43.
На вихідних я не проти, зранку також можу сексом зайнятись швидко, мене це не напрягає.
А от ввечері хочу лягти, щоб навіть не обнімав, не торкався.
Якщо я не хочу, то не хочу і не буду себе змушувати, не буду переступати через себе.
Але потім ходить надутий, якщо пару разів відмовлю. Мене це напрягає.

Якщо стане питання, що він піде до тієї, хто безвідмовно мінет кожного дня робитиме, то хай мандрує, я не тримаю.
Разом 20 років. Раніше було більше часу та сил, сексу хотілось.
Цікаво, як у інших.

З подружками на тему мінета не говоримо. Про секс кажуть, що також не хочуть нічого, сил не мають.
Результат:
вже голосів: 186
77 (41.4%) Залежить від настрою
49 (26.34%) Люблю робити мінет
45 (24.19%) Не люблю робити мінет
8 (4.3%) Чоловік змушує, але не роблю
7 (3.76%) Чоловік змушує робити і роблю
Boriisa• 28 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Проголосовала зависит от настроения. Только потому что несколько раз отказывалась. А вообще секс люблю, минет в качестве прелюдии, как и куни. 43 года , 2 детей, 22 года в браке.
Гарнюня

Elani• 28 октября 2023
Тим часом якесь мурло пише в лічку))
Ну и проблемиы у людей 😄
Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляElani
И такой чавкающий звук ’чавк-чавк-чавк’😄
Теперь знаю как навсегда отбить желание к минету у мужчины , зевнуть во все зубы и сказать лениво -ну че, доставай уже свою пипку пока у меня ротяка не пересохла
Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Тим часом якесь мурло пише в лічку))
Ну и проблемиы у людей 😄
Он мне тоже писал 🤣
Boriisa• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Тим часом якесь мурло пише в лічку))
Ну и проблемиы у людей 😄
Извените
Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Тим часом якесь мурло пише в лічку))
Ну и проблемиы у людей 😄
🤣🤣
Elani• 28 октября 2023
Ответ дляМиззери
Он мне тоже писал 🤣
Безнадьога))
Пускай идёт на курсы акробатов ’Помоги себе сам’ и крутится бубликом.
Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Безнадьога))
Ходят тут с пипкой неприкаянной
Акуна_Матата• 28 октября 2023
Удивительно, но у меня муж как-то с минету спокойно относится. Во время моих КД он лучше подождет их окончания, чтобы потом полноценно сексом заняться, а минет для него такой себе суррогат. Ну и если я не хочу секса, он не заставляет и не дуется, так как типа ’зачем через не хочу и через силу’. Мне 43, мужу 45. Замужем 18 лет.

Ms. Сама прямота• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А смысл в такой семейной жизни? Для чего она?
Щоб було як у людей
Вибачте, забула де я. Тут жеж тількі дружини олігархів тусять. Середньостатистичних жінок які крутяться як білки і у вечорі падають з ніг тут немає.
Ms. Сама прямота• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Тим часом якесь мурло пише в лічку))
Ну и проблемиы у людей 😄
Борюся школу прогулював. З граматикою біда. Цікаво, на що розраховує?😂
Небалувана Галя• 28 октября 2023
Сладенькие еще глотать обязательно надо,не забываем
Ms. Сама прямота• 28 октября 2023
Ответ дляElani
Безнадьога))
То вже другий рівень. Спочатку гурток ’’Очумілі ручки ’’
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляМиззери
Может проблема в том что вечером у него плохо запускается процесс без минета ? Вялый пенис и правда удовольствие на любителя , мне б тоже срочно спать захотелось бы
Так. Ввечері процес запускається з мінетом. Мене це дратує, бо я хочу спати, а він хоче сексу, але не зразу запускається.
Не запускається— спать лягай. Вранці без проблем.
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляКучерявочка
Дивне опитування. Люблю робити під настрій. Коли замість настрою втома, не роблю і не шукаю десь на форумах виправдання. Просто лягаю відпочивати. З іншого боку, секс - для мене гарне перезавантаження і відволікання від рутини. Теж 2 дітей, 20+ років шлюбу, робота, батьки, але сексу й самій хочеться. Тому часом відкладаю на ранок, часом погоджуюся. Привчайте, щоб допомагав, розвантажував Вас, а не шукайте виправдання в опитуваннях.
Згодна!
Телефон Рубика• 28 октября 2023
Взагалі в облом😂 подорослішала чи то психологія помінялась..
хочеться робити приємне, коли тобі роблять приємне і я зараз не про секс
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Щоб було як у людей
Да причем здесь олигархи. Я так просто спросила.. Если в целом подумать и пофилософствовать. Для чего семейная жизнь, где жена, к примеру, не хочет Мужа уже или муж жену. Или жена постоянно в мыле, уставшая и ничего не хочет. Жалуется на жизнь. Вот именно женщине зачем такая семейная жизнь? Чтобы что? Олигархи здесь не причем.
Виннипуховна• 28 октября 2023
Очень люблю
Но у меня другая проблемка, мужчина не просит а первая лезть не буду
Ms. Сама прямота• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Не постійно, а іноді. І жінка жива істота, може втомитися, може не мати гумору іноді. Через це не розлучаються, просто з часом інтенсивність статевого життя де що знижується.

Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чем они Вас ’ цепляли’?(что хотелось именно им)
Почему мне нравилось делать им минет - сама не знаю
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Судя по форуму это ’иногда’ растягивается на месяцы. А у некоторых и на годы. Вот и интересно. Многие пишут, что секс в браке им вообще уже надоел и не нужен.
Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну не разводиться же из-за того, что секс перестал быть нужен
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну не сексом єдиним тримається сімʼя.
Є діти, спільні інтереси, спільні друзі, спільне майно. Це вже рідна людина за 20 років.
Але якщо буде дуже дратувати, тоді розлучення. Це все спільне не втримає родину разом.
Ms. Сама прямота• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну може є і такі. Є така річ як лібідо і то сумно коли в подружжя вон не співпадає. Хтось розлучається, хтось терпить, то їхня особиста справа.
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Да и секс вроде ж не работа, а наоборот расслабление. Когда тебя ласкают, целуют, делают тебе приятно. Когда вырабатываются гормоны радости и удовольствия. Почему полежать это нормально, а посекситься с желанным мужчиной это прямо такой труд? Может, не такой уж он уже и желанный?
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Как это? А что делать? Партнер тоже должен стать асексуалом?
Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Если обоим партнерам уже не нужен секс, то зачем разводиться?
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Ну не сексом єдиним тримається сімʼя.
А можно родному человеку тогда добрать секс где-то, если ему недостаточно, а второму партнеру норм? Ну.. Чтобы не разводиться.
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Не можна. Тоді просто розвестись і жити окремо.
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Такое бывает крайне редко. Он может говорить что ему секс не нужен. Именно в браке. Именно с женой (или с мужем). Здоровому и активному человеку секс нужен. И он его хочет.