Сапай вазони• 28 октября 2023

Дівчата 35-45, ви любите робити мінет? При тому що ви працюєте і є діти школярі?

Добрий день!
Дівчата 35-45 років, маю не скромне питання саме до вас.
Чи любите ви робити мінет?

Мені 42, гарно виглядаю, працюю, маємо дитину 12 років.
Реально втомлююсь на роботі, побут на мені, вже ввечері нічого не хочеться.

Чоловік прямо ображається, що ввечері відмовляю в сексі, а він би ще й мінета хотів. Бо ввечері без мінета процес погано запускається, йому 43.
На вихідних я не проти, зранку також можу сексом зайнятись швидко, мене це не напрягає.
А от ввечері хочу лягти, щоб навіть не обнімав, не торкався.
Якщо я не хочу, то не хочу і не буду себе змушувати, не буду переступати через себе.
Але потім ходить надутий, якщо пару разів відмовлю. Мене це напрягає.

Якщо стане питання, що він піде до тієї, хто безвідмовно мінет кожного дня робитиме, то хай мандрує, я не тримаю.
Разом 20 років. Раніше було більше часу та сил, сексу хотілось.
Цікаво, як у інших.

З подружками на тему мінета не говоримо. Про секс кажуть, що також не хочуть нічого, сил не мають.
Результат:
вже голосів: 186
77 (41.4%) Залежить від настрою
49 (26.34%) Люблю робити мінет
45 (24.19%) Не люблю робити мінет
8 (4.3%) Чоловік змушує, але не роблю
7 (3.76%) Чоловік змушує робити і роблю
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Не можна. Тоді просто розвестись і жити окремо.
То есть, одному из партнеров, кому таки секс нужен, необходимо просто терпеть и ждать секса? Например, вам не хочется почти, а мужу очень хочется. Что вы предложите мужу?

Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Так. Ввечері процес запускається з мінетом. Мене це дратує, бо я хочу спати, а він хоче сексу, але не зразу запускається.
Не запускається— спать лягай. Вранці без проблем.
Ну понятно , танцы с бубнами устраивать
Конечно лучше утром особенно если обоих это устраивает
Ежеви4ка• 28 октября 2023
Мне 43,
Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Такое бывает крайне редко. Он может говорить что ему секс не нужен. Именно в браке. Именно с женой (или с мужем). Здоровому и активному человеку секс нужен. И он его хочет.
Человек может быть уже не очень здоров и не очень активен
Репетиторша• 28 октября 2023
Мне 43, минет люблю делать и любила всегда, вне зависимости от возраста детей и наличия работы. Но я никогда не тянула на себе быт
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Так я не пишу о случаях, когда, человек очень болен физически или когда ему 60+. Среднестатистический здоровый партнер , молодой ( до 55 так точно) секса хочет регулярно. Любого пола. Другое дело, когда муж(жена) уже не возбуждает. Тогда идут в ход отговорки разного плана. Еще раз, секс - это удовольствие (даже не только в рамках получения оргазма). Это телесное и ментальное удовольствие. Это отдых. Если партнер нравится.
Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Речь не обязательно о тех случаях, когда человек очень болен физически, или когда ему 60+
Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Как может секс не быть отдыхом и удовольствием? Только в двух случаях : партнер уже не возбуждает (секс как супружеский долг) и в мышлении есть какие-то травмирующие моменты относительно самого секса. Все.
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Я вже написала. Тоді розлучення. Якщо секс є найголовнішим в житті чоловіка і він не отримує достатньо , то хай розлучається. Я нікого не тримаю.

Як_наготую...• 28 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
А Вы считаете что мужчина и Женщина это не половые партнеры? Как может секс не быть основой отношений ? А так.. Не хотите вы мужа уже. А признаться как-то не Комильфо. Отсюда начинаются манипуляции типа ’Ах, ты озабоченный и для тебя секс важнее всего’. Секс браке так же важен, как и все остальное. Это суть отношений мужчины и женщины. Вы ведь не живете с женщиной в браке. Семейной жизнью у примеру. Почему? Раз секс не важен.
Банан-барабан• 28 октября 2023
Діти є, ваш вік, працюю. Але у мене немає постійного чоловіка.
Тому хз, мабуть не підходить.

Подобається, але залежить від чоловіка.
В вашій ситуації: а як його відношення до вас , чи допомагає? Дарує подарунки, квіти?
Дама_с_коготками• 28 октября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
На секс нужны силы. После работы и домашних дел их может не быть
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Тому хз, мабуть не підходить.

Подобається, але залежить від чоловіка.
Кожного дня говорить, що любить, обнімає.
Допомагає дуже рідко. Скажу— щось зробить. Не скажу— так і буде. З його обовʼязків — воду принесе, щось важке, машиною звозить, іноді пропилососить або пилюку витре ( не частіше раз в 2 місяці), іноді посуд помиє.
Вся готовка, закупівля продуктів, прибирання, школа — на мені.
Але коли відмовлю кілька разів в сексі, то ходить надутий, не розмовляє. Я розумію, що то маніпуляція, не ведусь.
Іноді дратує, але ж і рідна людина. Не настільки ще дратує, щоб розводитись. Тим паче сину 12, входить в підлітковий період, треба щоб батько рядом був, мені з ним простіше.
Але якщо розійдемося, то для мене то трагедією не буде.
Квіти та подарунки на свята.
Я такая - жду трамвая• 28 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
Я люблю делать минет, когда я уже хорошо возбуждена или когда секс движется к завершению. Муж это знает. Принудиловку в вопросах секса не приемлю, если устала, но настроение нормальное - могу полежать звездочкой))
Boriisa• 28 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
Повезло мужу
Банан-барабан• 28 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Отож. Щоб був секс і мінет, треба щоб жінка була задоволена і не зай..на життям
автор Сапай вазони • 28 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Золоті слова!
Попадалочка• 28 октября 2023
Звідки взагалі беруться варіанти - чоловік змушує?
Говорилка• 28 октября 2023
Ответ дляElani
а где связь между минетом, работой и детьми-школьниками
вы бы еще про огород спросили и цвет шапки))
усталость влияет на настроение.

Запароленое одеяло• 29 октября 2023
люблю, мне 45, но и меня тоже радуют орально. ощущение власти)
секс обожаю,дети есть ничего не тяну на себе
Глубоководная селедка• 30 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Вам до 30 і у Вас немає дітей?
До 30 мені хотілось різноманіття в сексі.
Зараз ввечері хочеться лягти, щоб ніхто не чіпав.
Мы на удаленке оба, по-разному с сексом, иногда часто есть, иногда не до него, ребенок школьник младших классов плюс несколько кружков, муж очень помогает, заслуживает каждодневного секса, но мы ложимся поздно часа в 2-3 ночи и без секса)), утром еле встаю ребенка в школу отправить.
Анчо Ус• 07 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Пряма. Коли упахалася на роботі, прийшла додому, зробила з дитиною д/з, приготувала вчерю + інші хатні справи. Там не те що мінет, навіть зуби почистити сил немає.
глупости. просто есть кто любит это дело и кто нет.
Анчо Ус• 07 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Только в ваших больных мужских фантазиях женщины от минета получают оргазм
я получаю регулярно.. обожаю это дело.