Душка-свекрушка)))• 29 октября 2023
Что надо написать в школу?
Уехали в отпуск. Пропустим где-то 2 недели
Что нужно оформить ? Заяву? Какую?
Кидстаффовка• 29 октября 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Абсолютно серйозно пишу.
Ясно
Ну ми просто зараз теж закордоном, але не Німеччина. За літаки не знаю, пропустити можна 3 дні поспіль без проблем. З бумажкою від батьків. В Україні було легше звичайно
Кров з молоком• 29 октября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Написала звісно. Але ж хочу знати права і обов´язки взагалі. Щоб якщо що потім бути готовою
Щоб все було нормально, права і обов´язки треба було дізнаватися до того, як ви поїхали відпочивати під час навчального процесу 🤷.
А так, ну відсутні то й відсутні. Коли щось треба буде, вам точно скаже навіть ваша молода вчителька, що за вашою думкою нічого не знає.