Добрый день, возник вопрос почему нельзя выехать и обратно вернуться в США, говорят что будет тогда лавочка закрыта ?
Khmelnichanka• 29 октября 2023
Тому що в кожній країні свої закони щодо ’подорожей’ українців.
Вони можуть подобатись чи ні, але дотримуватись їх - наш обов´язок.
КлаваЧерепиця• 29 октября 2023
Якщо ви про u4u, ну то такі правила по програмі, і вони не тільки для українців, а для всіх країн, для яких відкрита подібна програма. Якщо вас впустили в країну по спрощеній процедурі через війну в Україні, то сидіть, раз впустили. А якщо хочеться шастати туди-сюди, то, значить, не так у вас все погано, тоді нема чого сидіти на шиї спонсорів та держави.
Бо за логікою американців, якщо ви вважаєте, що в Україні достатньо безпечно для подорожі, то вам непотрібний захист, а якщо все ж таки у нас війна, то навіщо вам в зону військових дій їхати?
Треба визначитись, ви від війни рятувались, чи користуючись нагодою, вирішили в США / ЄС пожити
сладкий_ноябрь• 29 октября 2023
Чому не можна?
В мене співробітниця от на минулому тижні приїхала в Україну на 2 тижні.
Потім назад.
КлаваЧерепиця• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не можна?
Потім назад.
По u4u чи TPS можливий виїзд тільки по поважній причині типу смерті найближчого родича. І то дозвіл отримати довго та непросто.
Якщо це студентська, робоча чи якась інша віза, чи грінка - можна кататись хоч щотижня.
Ola_la-d152• 29 октября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
так а смысл в таком разрешении. Если хоронить родича надо завтра а разрешение на выезд на смерть ждать месяцами?
Ola_la-d152• 29 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не можна?
Потім назад.
она наверное на каких то других основаниях не как переселенцы от войны. ю4ю гуманитарный пароль который действует один раз для вьезда.
КлаваЧерепиця• 29 октября 2023
Ответ дляOla_la-d152
Не до мене питання.
В теорії, якщо лікар надасть довідку, що близький родич при смерті, можуть дати дозвіл, щоб встигнути попрощатись.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Варіанти є. Знайома прилітала, коли загинув колишній чоловік. Там по ю4ю.
Всем спасибо за ответы, а не довольных которые на теме ставят палец вниз, не нравиться тема, чего вообще заходить и оставлять своё фе