ПрипоРошенная• Изменено 29 октября 2023
Як вибрати одіяло?
Дивлюся наші з чоловіком більш менш в нормальному стані, а дитячі позбивалися геть в комки, купували на ринку всім, в кого який наповнювач навіть не пам´ятаю, на дотик здається у чоловіка синтепон, у мене і у дітей не можу зрозуміти що то, що менше збивається?
Кусюче сонечко• 29 октября 2023
Не вредності заради, а просто для тих, хто хоче збільшити словарний запас: не одіяло, а ковдра.
ПрипоРошенная
• 29 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую)
Мірсон пухове не раджу, тоненьке, лізе пір´я, ціна невиправдано висока. По пораді подруги купила Oda на синтепоні, теж не раджу,я люблю ковдру, щоб можна було в неї закутатись, а це якесь не гнучке. Подобається пухове з Юску (легеньке, шелестить), але ціна не для всіх прийнятна на жаль (
ПрипоРошенная
• 29 октября 2023
А під силіконізовим наповненням не відчуваєш себе наче в кульку? Завжди чомусь такі асоціації