Сиреневая цапля• 29 октября 2023
Що це може означати: дуже болить голова від запаху цибулі?
Таке ось питання: тільки я або хтось починає щось робити з цибулею як в мене дуже починає боліти голова. В основному ліва частина, гайморова пазуха, око наче зараз випаде і болять зуби мудрості зліва, яких вже давно немає. Знеболювальні не допомагають пр цьому.
Боюсь, щоб це не було якимсь негарним симптомом.
Володарка мрій• 29 октября 2023
Мігрені від запахів різних. Таке чула. Може бути від любого. В сестри мігрень на всі парфуми.
Сиреневая цапля
• 29 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Не було раніше такого.
І зараз на інші немає.
Володарка мрій• 29 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не було раніше такого.
І зараз на інші немає.
Ось подивіться, що я вам знайшла. Може де краще є статті, це перше, що попалось.
Сиреневая цапля
• 29 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Вам терміново потрібен секс)
Ха-ха. Як голова перестане боліти я, може, також посміюсь.
Мочалкин блюз• 29 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Пані, а ніхто і не сміється.
Сиреневая цапля
• 29 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую, бачила.
Але там наче більше пишуть про вживання, а мене від самого запаху.
Сиреневая цапля
• 29 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Похоже на аллергию
Не знала, що може так проявлятися...
Из Виа-гры• 29 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не знала, що може так проявлятися...
Попробуйте антигистамины
Сиреневая цапля
• 29 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Попробуйте антигистамины
Не думаю, що це необхідно. Голова болить не постійно. Антигістаміни - не вітамінки, пригнічіють рецептори.
Мені простіше видалити цибулю, ніж сидіти на пігулках. (В цьому співчуваю тим, у кого алергія на пух тощо, що не прибереш).
Из Виа-гры• 29 октября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Хто вам сказав, що треба сидіти на пігулках? П´ється, якщо є реакція