Там много мусульман.
Вдумайтесь: толпа захватила крупный аэропорт, обыскивает самолеты и ищет евреев, чтобы их убить.
Полиция бездействует.
Сильно? Это путинская Россия.
29 окт 2023 года.
’Ви жє убьйотє людєй’. Як натовп антифашистів штурмував аеропорт в Росії, щоб знайти та лінчувати євреїв. Люди в паніці ховаються в літаках. Варварство і божевілля. Так виглядає сучасна Росія, де за кілька хвилин можна захопити аеропорт.
Полиция бездействует.
Сильно? Это путинская Россия.
29 окт 2023 года.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляПиона
Ви берете якісь окремі випадки. Я ж кажу загалом. Тільки факти. На державному рівні. Ізраїль визнав голодомор геноцидом Українського народу? Ні, не визнав! Ізраїль приймає наших біженців, жінок, дітей? Ні, не приймає. Ізраїль допоміг нам створити залізний купол, так як ми просили, благали закрити небо? Ні, не допоміг. Скільки дітей із-за цього наших загинуло від ракет? Чи вже забули? Ізраїль визнав Росію агресором? …. Дуже багато писали про випадки жорсткого поводження з нашими громадянами в аеропорту. Могли довго тримати і взагалі не пустити. А окремі випадки так, вони є, бо скрізь є нормальні люди. Проте це не відміняє політику країни взагалі.
Израиль лечит наших военных, они там проходят реабилитацию
Израиль лечит наших детей от рака
лучше бы молчали ото
Израиль лечит наших детей от рака
лучше бы молчали ото
Волшебная лампа• 29 октября 2023
Ответ длябобкина
Там пересадки на другие самолёты, я так поняла.
Правильно сделали
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ауслендер
Российские пропагандоны не были бы профессионалами своего дела, если бы не попытались срочно отработать повестку. “Интересно, кто это организовал?” - пишет Симоньян. имея в виду Махачкалу. Упоминают уже украинское ЦИПСо, ЦРУ и ангосаксов. Вы же сами, мрази, организовали, но кто вам об этом скажет.
В Махачкале все может закончиться очень плохо. Если припомнить историю российской империи, полиция всегда приезжала после погромов.
Честно сказать, не думал, что на своем веку увижу еврейские погромы, о которых читал только в исторических хрониках.
До желтых звезд, в принципе, один шаг.
Даже сейчас Израиль остаётся самым безопасным местом для евреев. Уезжайте оттуда.
До желтых звезд, в принципе, один шаг.
Симоньяниха переживает что ей полный рот бобров напихают? Правильно переживает
Wendy Rhoades• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
🍿🍿а шо Грета на погром у Махачкалі???
їй ще не дали команду)
Wendy Rhoades• 29 октября 2023
Ответ длябобкина
Где дед? Наверное, и правда крякнул.
мишустину пейсы распускает
Семицветка• 29 октября 2023
Ответ дляcactus_
А представляете сейчас шок у евреев россии?
Особенно у тех, кто поддерживал войну раши с украинскими ’нацистами’
Sova splushka• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
а цей...як його...Гуттєреш?
Так ООН же резолюцію видала про перемир´я Ізраїлю з Газою.
Цікаво, як вони це собі уявляли?
Особливо тепер?
Цікаво, як вони це собі уявляли?
Особливо тепер?
MandarinaS• 29 октября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Ой все - у меня есть родственники евреи - например племянница (дочка двоюродной сестры, которая была еврейкой наполовину)
Так ото ж))
Ответ дляLudaSHS
Конечно, поможет, сидит и ждет нанесения превентивного удара по позициям, карту принес..😁 та обосраный он сидит в ахере от того, что во все это ввязался. Так бы до гроба спокойно диктатурил..
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Израиль лечит наших детей от рака
лучше бы молчали ото
Израиль лечит наших детей от рака
лучше бы молчали ото
Не затикайте мені рота будь ласка. Я написала тільки факти, підтвердження яких ви можете знайти у відкритих джерелах. Ми також можемо полікувати їхніх військових. В знак подяки. . Але це не привід прямо розкривати двері для усіх жителів Ізраїлю, ставлячи під ще більший удар і так стражденну Україну.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
На прикладі погромів в аеропорті Махачкали і на прикладі рейду поварьонка, ви можете зрозуміти, якою буде відповідь кремля у випадку справжнього бунту населення.
Ніякою.
А Швец
Ніякою.
А Швец
неправда, им разрешили просто громить евреев и даже спецом наняли, как у нас титушек.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ніякою.
А Швец
Ніякою.
А Швец
Интересно если бы пригожин не приставился вовремя.чтобы он верещал. Повел бы вагнер на махачкалу?))))
Ответ дляПиона
Одного не можу зрозуміти..то чому ми не лікуємо своїх військових?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
та в неї шось взагалі останнім часом #трєвожно
Венедиктов пуделеныш уже высказал беспокойство?))) Антипутинец липовый))))
Sova splushka• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
а рези голосування бачили?
Так, і це зайвий раз підтверджує, що світ досі у сплячці, і все ще плекає надію якось засунути назад все те гівно під килимок, а сморід якось потерпіти.