Кава з адреналіном• 29 октября 2023
Які ваші улюблені процедури у косметолога
Бронетапці• 29 октября 2023
Блін, ніколи не була ((
Мені хоча б домашній гарний догляд. Але як його підібрати
Girly_girl• 29 октября 2023
Карбокситерапия, полинуклеатиды, гидрафейшл, альгинатные маски - это любимые
А есть еще не любимые, но обязательные)
дамаБезСобачки• 29 октября 2023
Hydrafacial. Улюблена чистка) і ботокс міжбрів´я останній рік додався. Теж класний результат
ГоловнаЯ• 29 октября 2023
Ответ дляGirly_girl
А есть еще не любимые, но обязательные)
Какие полинуклеотиды нравятся?
Girly_girl• 29 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Какие полинуклеотиды нравятся?
Твейс и реджуран, я особой разницы не вижу, оба классные. Делаю курсами по 4 раза через неделю-две два раза в год
ГоловнаЯ• 29 октября 2023
Ответ дляGirly_girl
А реджуран какой? Я выбираю сейчас между rejuran healer и rejuran S
Залізна тьотя• 29 октября 2023
Чистки, пилинги, карбокси, альгинатки, микротоки освоила сама за время печальных событий. Люблю рф и скучаю за ним
Хвильоватиша• 29 октября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Поспать
А я дійсно інколи засинаю у косметолога під час лежання з маскою)
Girly_girl• 29 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Я всегда делала s, healer не пробовала
Kuziapetrovna• 29 октября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Масаж
Обличча? А яка зараз ціна на курс чи за одну процедуру, скільки триває хвилин?
АгатаХристя• 30 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
S дуже добре на шкіру з рубчиками, постакне. Я робила в минулому році - дуже добре вирівнявся рел´єф. Робила я ще HB - непоганий, після нього папули правда довго тримаються, бо там є ГК, але хочу зробити саме Хілер - він дорожчий, мабуть там концентрація полінукліотидів більша.
ГоловнаЯ• 30 октября 2023
Ответ дляАгатаХристя
У мене якраз з рубчиками. Зробила субцизію, тепер лікар рекомендує полінуклеотіди. Але у клініці чомусь рекомендують Хілер, а моя косметолог S. Ось і думаю... А скільки ви процедур робили з S?
АгатаХристя• 30 октября 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Сумарно 4. Три рази через три тижні, і четвертий десь через місяць.
Ответ дляЗалізна тьотя
Будь ласка, порадьте, що можна зробити в домашніх умовах, скоро день народження, роки йдуть і звісно не молодшаю + стреси, переживання, а порадувати себе таким задоволенням як походи до косметолога не маю можливості…. Дякую, шкіра тонка, схильна до сухості
Залізна тьотя• 30 октября 2023
Ответ дляРоманаВ
А возраст?
Залізна тьотя• 30 октября 2023
Ответ дляРоманаВ
Закажите на алиэкспрессе набор для чистки с ложечкой уно (пару долларов) и прибор микротоки (10 долларов). Делайте сами. Купите на мейкапе карбокси ламик например (гривен 400), сыворотку гиалуроновую (гривен 300).
Нульовий сантиметр• 30 октября 2023
Ответ дляKuziapetrovna
Так, обличчя. 1 години 800 грн.
Київ