мимАпроходила• 30 октября 2023
Та ну його...
Трималася два тижні. Ні солодкого, ні мучного, ні алкоголю.. щоденно прогулянка по годині. Розтяжка, воду в нормі. Стаю на ваги сьогодні... А там те, що було два тижні тому 😭😭😭
Псіхонула, зайшла в Клару за коричною булочкою.
Як блін ту вагу здвинути з місця?????? Згодна, що воно не швидко. Але ж блін має якось вниз рухатися, а не стояти на місці, якщо змінити харчування в кращу, корисну сторону
Я супер-пупер• 30 октября 2023
Для похудания нужно постельное троеборье с красивым пареньком,покажи фигуру
Кружите меня,кружите• 30 октября 2023
Вы считаете калории? Полезной едой тоже можно переедать больше нормы
мимАпроходила
• 30 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Так, в середньому 1300-1500 в день виходить. Хоча моя норма взагалі 2000 . Я стільки не можу їсти корисного.
Ms. Любмая жена• 30 октября 2023
Вот нафига вы за той булкой поперлись? Тем более они в последние время испоганились. Нужно было в рошен за тортом идти.
Цідило правди• 30 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ти перший, а я ще подумаю
Кокосиха• 30 октября 2023
ну, авторе, це ще дуже мало часу, хоча вода мала піти. Я от аналізи здала і виявилась інсулінорезистентність, вона курва також може тримати все на місцію
Цідило правди• 30 октября 2023
Ответ дляКокосиха
Фігня, я свою поборола таки дієтою
Кокосиха• 30 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Фігня, я свою поборола таки дієтою
ну, так, я розумію, що це харчування, але ж я не знала про неї. ЗАвтра до лікаря.
Цідило правди• 30 октября 2023
Ответ дляКокосиха
Лікар вам нічого нового не скаже. Обмежуйте каролії, збільшуйте інтервал.
Кокосиха• 30 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
але все одно піду поспілкуюсь, в мене ще проблеми із щз, тож буде не зайвим.
ось просто не кожна людина розуміє про харчування, мені,наприклад , свекруха каже ’з´їж яблучко, пюрешку’ , яка на хрін пюрешка, як це купа калорій.
Цідило правди• 30 октября 2023
Ответ дляКокосиха
Яблуко теж забудьте.
мимАпроходила
• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
В рошені так, смачні вишневі тарти))) я 10ю дорогою їх магазини обхожу. У нас їх 3 біля дому
мимАпроходила
• 30 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
За 2 тижні нічого і не буде
З моєю вагою за два тижні норм до 4х кг щоб пішло. У мене при меншій вазі і менш суворе харчування стільки йшло
мимАпроходила
• 30 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Нужно считать калории и иметь дефицит.
Я там вже відповідала. Рахую я ті грьобані калорії😭😭😭😭
Пургену мне• 30 октября 2023
Крім захворювань те що спадає на думку - мало фізичної активності, в мене саме вона даинула процес).
В мене так або я пашуу передмісті 4 години сад +2 години будинок + доїхати або 3 години прогулянки мінімум. Це в мене крім боділіфтінгу спорту немає)
А булку ту вирахуйте з загального калоражу)
мимАпроходила
• 30 октября 2023
Ответ дляПургену мне
Я щоранку маю марафон в школу 10 хвилин в гору. Тільки відвести дітей в школу то 5500 кроків. В середньому 10-13 в день виходить.
Пургену мне• 30 октября 2023
Ответ длямимАпроходила
Ну ви ж розумієте що єдиний шлях це витрачати більше, вживати менше. Пошукайте причину в своєму способі життя (повторюся якщо зі здоров´ям норм). Може вам мало ті 10-13.
Мені 45 років я скидала ті пару кг завжди аж свистіло). А От набравши на нервах десятку я промаялася все літо і частину осені. Такі Да я поборола цю вагу, лишилося скинути 1,5 кг. Вони повернулась на др і піці😂