Я Вас не боюся• 30 октября 2023
Немецкий похож на Английский?
Легче ли дается Немецкий после изучения английского? И так же похоже ли произношение? Спасибо
дама_из_декрета• 30 октября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Нет, это просто германские языки
Романские - итальянский, испанский
Так, саме англійська, німецька - це германські. А італійська, французська, руминська - це романські. А потім їх всі об´єднують в романо-германську групу мов.
Uebersetzerin• 30 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Нет такой группы языков
Есть отдельно - германские и отдельно - романские
Вы себе что-то придумали и доказываете это
Лагшмивара• 30 октября 2023
Я маю непогану схильність до вивчення мов.
Білінгв з находження (українська і руська), польська, угорська, словацька на побутовому рівні через часті поїздки туди.
Англійська - школа, універ.
Італійська - самостійно.
Французька - факультатив у школі.
Не знаю жодну з мов вище В2.
Але німецька не зайшла взагалі. Також в університеті вивчала, курсову захищала на ній перед німцем. Успішно 🤣🤣🤣
Але начисто забула. Ну пісні Раммштайн лише в моєму житті. І саму країну не люблю як і мову.
Англійська - школа, універ.
Італійська - самостійно.
Французька - факультатив у школі.
Не знаю жодну з мов вище В2.
Віталіна мальвіна• 30 октября 2023
Я б сказала, що це 2 різні мови, єдине що деякі слова схожі, це максимум
Заместитель Анонима• 30 октября 2023
З одного боку, зрозуміти на слух легше : якісь слова схожі з англійською, якісь такі самі,як укр. Бо в нас чимало запозичень з німецької
Але для вивчення німецької англійська заважає трохи, бо починаєш читати неправильно. І таки оці всі артиклі, закінчення...
дама_из_декрета• 30 октября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Нет такой группы языков
Точно, я спутала з кафедрою романо-германських мов. Так, і германська, і романська відносяться до індрєвропейської.
Клята кафедра, все життя вважала, що таки вони об´єднуються і в класифікації )
Инстагра_мерша• 01 ноября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Романо-германські.
Так, ви маєте рацію. Я в своєму попередньому коментарі допустила помилку. Перепрошую за це. Дійсно і англійська, і німецька -- це саме романо- германські мови, які сформувалися під впливом латини і мов германських племен. Визнаю свою неправоту і вибачаюся.