КоролеВешна• 30 октября 2023
Дитина, яка часто хворіє
Добрий вечір, можливо мами зі схожою проблемою підкажуть, як мені діяти.
Пишу відразу, я мама з досвідом і трьома дітьми. 16, 14, 10 років.
Тобто хвороби дітей для мене це звична справа. Але знаю я звичайно не все.
Але наймолодша моя дитина, дуже часто " хапає " віруси в школі. Дитина з хорошим апетитом, без хронічних захворювань , займається спортом, достатньо свіжого якісного повітря
( живемо в Прикарпатті) за містом, повноцінним сном і всім, щоб зростати здоровою.
Аналізи крові всі ідеальні, в лікарів ніяких зауважень немає до здоров´я.
За 10 років жодного разу не приймала антибіотиків, так як віруси в неї проходить без ускладнень, часто призначенням лікаря є багато пиття і промивання носа. Але це майже кожного місяць відбувається і ось знову сьогодні. Мене цікавить, можливо Ви даєте дитині якісь додаткові добавки щоб попередити захворювання?
Знаю, що противірусні не дієві і "пустишки" але можливо є інші препарати ( на Iherb), які можуть допомогти організму протистояти вірусу?
Всім вдячна заздалегідь, за толкові поради!
Срочнокпсихологу• 30 октября 2023
Ускладнень немає і слава Богу. Відбувається тренування імунітету
Вот Она Я• 30 октября 2023
Якщо не має ускладнень від хвороби, то 12 разів на рік хворіти для дитини це нормально.
Даю Омегу і віт Д, але мої не їдять рибу, тому даю омегу. Ну і віт Д низький, перевіряла.
Цей рік з хворобами складний. Багато дітей хворіють підряд і складно. Навіть ті, які ніколи так часто не хворіли.
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Але частота цих тренувань не дає
’ спокійно жити’
Вот Она Я• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Але частота цих тренувань не дає
’ спокійно жити’
Повірте, ви «живете спокійно».
Дома два члена сімʼї (дитина і дорослий) на гормонах бо будь-який вірус - це ускладнення для обох. Астма. Тому у вас все дуже добре.
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
Повірте, ви «живете спокійно».
Я маю на увазі, що неможливо нічого спланувати. Я прекрасно розумію, що люди хворіють важкими захворюваннями. Дякую
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
дякую
В кого тако було• 30 октября 2023
Моей дочке 14. Она часто болеет. Антибиотики ей за эти годы прописывали неоднократно. Спортом она не занимается. Никаких витаминов не принимает
Вот Она Я• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Та зараз і так не можливо нічого спланувати. Живемо всі як є.
Нехай дітки будуть здорові!
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Завжди так хворіє чи останні 4 роки?
Рік як так часто
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
Нехай дітки будуть здорові!
В житті дитини є заходи, які підлягають плануванню. Тому, шукаю спосіб таки зменшення часу хвороби
Шкала Радощів• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Рік як так часто
Нерви. Укріплюйте нервову систему, перевірте кортизол.
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
В неї немає причини нервувати, ходить на музику, танці, плавання. Абсолютно спокійна дитина.
Шкала Радощів• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ви зараз серйозно?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Рік як так часто
10 років - це 5й клас? Може, стрес через перехід в середню школу. Може, стрес через війну.
В результаті, ті віруси, щоб в іншій ситуації не помітили б, дають більш виражений перебіг.
В мене 2е дітей, які завжди дуже легко хворіли, без антибіотиків. А в 11 класі старший 2 рази доволі тяжко переніс ОРВІ і грип, і ще разів 5 були легкі ОРВІ. Але в нього був випускний клас, зміна місця проживання і постійний стрес через НМТ.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Вона не перегружена з такою кількістю занять?
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В тому і справа, що причин для стресу немає.
Шкала Радощів• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Так
Придивіться до своєї дитини. Бо потім діти з даху літають через таких ´сліпих´ батьків. І це я пишу не з метою вас образити
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні. Плавання на вихідних з старшими, музика і танці в задоволення.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
3 види додаткових занять - це вже привід для стресу. Якщо, звісно, там не по 1 заняттю раз на тиждень.
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Дитина живе без стресів і непотрібної для неї стресової інформації в її віці.
Щось ви пишете зовсім не по темі мого запитання.
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Чому 3. Плавання за бажанням на вихідних, музика приватно, вчитель чудовий, танці це її бажання два рази в тиждень по одній годині.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Але все ж таки. 4й чи 5й клас?
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Але все ж таки. 4й чи 5й клас?
5 клас. В школі все добре.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
5 клас. В школі все добре.
В школі може бути не погано, просто по-новому. Інше навантаження, інші принципи навчання в 5му класі після однієї класної мами в початковій школі.
Якщо дитина відмінниця, в неї може бути для себе дуже висока планка.
Не заздріть тьоті• 30 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Ви хочете щоб вам назву пілюль написали)??? Рекомендую Енгістол,будете давати?)
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ви своїм дітям його давали?
КоролеВешна
• 30 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Школа одна і та ж, що була. Навчаються там старші також, ми з чоловіком теж її закінчували. Всі один одного знають і дитині легко дається навчання, без надзвичайних зусиль чи стресів.
Я постійно на зв´язку з вчителем,за потреби.